Ročník 1960

Soutěž oblastní Praha–Praha.

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A2 850 Z Halada Miloslav / Haladová Božena CS / CS FIAT 600 D
2 A2 850 Z Ing. Hlaváč Josef / CS / CS FIAT 600 D
3 A2 850 Z Kubín Jiří / Kubínová Zdeňka CS / CS FIAT 600 D
4 A2 850 Z Mareš Stanislav / Ing. Hledík Čestmír CS / CS FIAT 600
5 A2 850 Z Ing. Žalman Jiří / Žalmanová Marcela CS / CS FIAT 600
6 A2 850 Z Volek Jiří / Volková Libuše CS / CS FIAT 600 D
8 A2 850 Z Pavlíček Radko / Sochor František CS / CS FIAT 600
9 A2 850 Z Buršík František / CS / CS FIAT 600
11 A2 1 150 Z Domin Gustav / Malý Zdeněk CS / CS Škoda Octavia
12 A2 1 150 Z Ingala Luděk / Ingalová Marie CS / CS Wartburg 900
13 A2 1 150 Z Buchar Zdeněk / Buchar Karel CS / CS Škoda 440
14 A2 1 150 Z Hlavnička Karel / MUDr. Symon Karel CS / CS Škoda 440
15 A2 1 150 Z Holub Karel / Holubová Marcela CS / CS Škoda 440
16 A2 1 150 Z Krejčíř Pavel / CS / CS Škoda 440
17 A2 1 150 Z Kurz Vladimír / CS / CS Škoda 440
18 A2 1 150 Z Nevečeřal Slavomír / Mráz Josef CS / CS Škoda 440
19 A2 1 150 Z Meixner Stanislav / Folkert Josef CS / CS Škoda 440
20 A2 1 150 Z Poldauf Milan / Poldaufová Drahuše CS / CS Škoda 440
21 A2 1 150 Z Ing. Vaněček Jiří / Ing. Tomášek Vladimír CS / CS Škoda Octavia
22 A2 1 150 Z Virgilio Gustav / Krátký Štefan CS / CS Škoda 440
23 A2 1 150 Z Vodička Jaroslav / Benda Josef CS / CS Škoda 440
24 A2 1 150 Z Záhora Luděk / Váchal Jaroslav CS / CS Škoda Octavia
27 A2 1 300 Z Beneš Jiří / Kobylák Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
28 A2 1 300 Z Dittrich Miroslav / Gayer Jiří CS / CS Škoda 445
29 A2 1 300 Z Dymák Jaroslav / Dymáková A. CS / CS KdF Sport
30 A2 1 300 Z Hošek František / Adámek Vendelín CS / CS Škoda 445
31 A2 1 300 Z Hynajs Ladislav / CS / CS Škoda Octavia Super
32 A2 1 300 Z Kobsa Ota / MUDr. Ort Jan CS / CS Škoda 1201 STW (sanita)
33 A2 1 300 Z Maruška Josef / Fousek Miroslav CS / CS Škoda Octavia Super
34 A2 1 300 Z Novák Antonín / Novák Josef CS / CS Škoda 1101 P (motor 1221 cm3)
35 A2 1 300 Z MUDr. Pech Jiří / Jirásek Josef CS / CS Škoda Octavia Super
36 A2 1 300 Z Plichta Josef / Plichtová Květa CS / CS Škoda 1201
37 A2 1 300 Z Sedláček Milan / Všetička Václav CS / CS Škoda Octavia Super
38 A2 1 300 Z Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda 1201 STW
39 A2 1 300 Z Trefil Jiří / Štěch Zdeněk CS / CS Škoda 1201 STW
40 A2 1 300 Z Vokálek Zdeněk / MUDr. Nerad Karel CS / CS Škoda 1201 STW (sanita)
43 A2 +1 300 Z Daneš Zdeněk / Danešová Olga CS / CS Aero 50
44 A2 +1 300 Z Křelina Vladimír / Křelinová Eugenie CS / CS BMW 326
45 A2 +1 300 Z Loskot Jan / Ing. Šíp Vladimír CS / CS Volga M-21 K
46 A2 +1 300 Z Šafařík Zdeněk / Šafaříková Libuše CS / CS Hillman Minx III B
47 A2 +1 300 Z Šafránek Karel / Postřekovský C. CS / CS Opel Rekord P1
48 A2 +1 300 Z Vohralík Jiří / Rybín Ladislav CS / CS Volga M-21 K
51 B3 1 150 Z Mrázek Josef / Chytra Rudolf CS / CS Škoda Felicia
52 B3 1 150 Z Němec Antonín / CS / CS Škoda Felicia
53 B3 1 150 Z Procházka Zdeněk / Procházková Alena CS / CS Škoda Felicia
54 B3 1 150 Z Slavětínský Václav / Černý M. CS / CS Škoda Felicia
55 B3 1 150 Z Šífa Milan / MUDr. Holeček Vladimír CS / CS Škoda Felicia
60 A2 1 000 Ing. Rosický Jiří / Kyněra Boris CS / CS Renault 4 CV
61 A2 1 000 Ing. Kalmus Wolfgang / Kratina Zdeněk CS / CS Renault 4 CV
62 A2 1 000 Bártl Jiří / Honzárek Jiří CS / CS Wartburg 900
63 A2 1 000 Dr. Březina Milan / Burkoň Rudolf CS / CS Wartburg 900
64 A2 1 000 Pasch Oldřich / Šustr Jaroslav CS / CS Wartburg 900
65 A2 1 000 Vosátka Josef / Jelínek Vladimír CS / CS IFA F9
66 A2 1 000 Zach Václav / Dr. Musil Vlastimil CS / CS Wartburg 900
67 A2 1 300 Žídková Ludmila / Ing. Gelnar Jiří CS / CS Škoda Octavia Super
68 A2 1 300 Kecová Marie / Kec Zdeněk CS / CS Škoda Octavia Super
69 A2 1 150 Barfus Jaromír / Strohner Dagobert CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
70 A2 1 150 Dolejš Antonín / Rebec Milan CS / CS Škoda 440
71 A2 1 150 Černoch Miroslav / Kněz Václav CS / CS Škoda 440
72 A2 1 150 Jatel František / Jatelová Jarmila CS / CS Škoda 440
74 A2 1 150 Pasch Vilém / Čermák Karel CS / CS Škoda 440
75 A2 1 150 Husták Jan / Šesták Ladislav CS / CS Škoda 440
76 A2 1 150 Řepa Karel / Vojtěch Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
77 A2 1 150 Šlapáček Václav / Sita Václav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
78 A2 1 150 Ing. Turek Zdeněk / Nechutný Václav CS / CS Škoda 440
79 A2 1 150 Vokoun Vladimír / Prodl Zdeněk CS / CS Škoda 440
80 A2 1 300 Bláha Miloš / Marvan František CS / CS Simca Aronde
81 A2 1 300 Bobek Jaroslav / Janyška Svatopluk CS / CS Škoda Octavia Super
82 A2 1 300 Čapek Jan st. / Žáček Václav CS / CS Škoda 440
83 A2 1 300 Dražan Ladislav / Hosnédl Miloslav CS / CS Škoda 445
84 A2 1 300 Forst Vladimír / Chaloupka František CS / CS Škoda 445
85 A2 1 300 Janošík František / Radosta Jan CS / CS Škoda 445
86 A2 1 300 Janout Jaroslav / Netoušek Jan CS / CS Škoda 445
87 A2 1 300 JUDr. Jílek Antonín / Jílková Věra CS / CS Škoda Octavia Super
88 A2 1 300 Horsák Oldřich / Buchnar Karel CS / CS Škoda Octavia Super
89 A2 1 300 Kříž Štěpán / Řihák Dominik CS / CS Škoda Octavia Super
90 A2 1 300 Matuška Josef st. / Matuška Josef ml. CS / CS Škoda 440
91 A2 1 300 Misar Karel / Ptáček Václav CS / CS Škoda 1201
92 A2 1 300 Nevečeřal Josef / Čapek Jan ml. CS / CS Škoda Octavia Super
93 A2 1 300 Oppitz Antonín / Kroupa Miroslav CS / CS Škoda 1200
94 A2 1 300 Poláček Josef / Richter Václav CS / CS Škoda Octavia Super
95 A2 1 300 Poživil Václav / Vaněček Karel CS / CS Škoda 445
96 A2 1 300 Smetaník Bohumil / Vašek Václav CS / CS Škoda 1201
97 A2 1 300 Šedivý Ladislav / Eisler Jan CS / CS Škoda 1200
98 A2 1 300 Šmidrkal Oldřich / Vránek Oldřich CS / CS Škoda Octavia Super
99 A2 1 300 Mráz Zdeněk / Hawel Josef CS / CS Škoda Octavia Super
100 A2 1 300 Šusta Oldřich / Patlejch Albín CS / CS Škoda 440
101 A2 +1 300 Krýsl Jaroslav / Kubík Karel CS / CS Moskvič 407
102 A2 +1 300 Korych Vladimír / Jašek Oldřich CS / CS Tatra 600 Tatraplan
103 A2 +1 300 Lněnička Karel / Král Zdeněk CS / CS Tatra 600 Tatraplan
104 A2 +1 300 Mikoláš Ludvík / Gahut Rudolf CS / CS BMW 328
105 B3 1 150 Bartoš Josef / Suk František CS / CS Škoda Felicia
106 B3 1 150 Drtina Václav / Pekárek Bedřich CS / CS Škoda Felicia
107 B3 1 150 Horník Vratislav / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 450
108 B3 1 150 MUDr. Kožíšek Libor / Kožíšková Věra CS / CS Škoda Felicia
109 B3 1 150 Ing. Kubička Ladislav / Novosad Josef CS / CS Škoda Felicia
110 B3 1 150 Puffer Václav / Klimendová Marie CS / CS Škoda Felicia
111 B3 1 150 / CS / CS Škoda Felicia
112 A2 1 150 Lancman Leopold / Hein Hugo CS / CS Škoda 440
113 A2 +1 300 Pavelka Jaroslav / Ing. Mičík Ivan CS / CS Tatra 603
114 A2 +1 300 Mark Alois / Šimek Drahomír CS / CS Tatra 603
115 A2 +1 300 Fac Jaroslav / Raška Zdeněk CS / CS Tatra 603

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
Zařazení jezdci
1. 1. A2 1 300 Mráz Zdeněk / Hawel Josef CS / CS Škoda Octavia Super 0
2. 2. A2 1 300 Bobek Jaroslav / Janyška Svatopluk CS / CS Škoda Octavia Super 0
3. 1. A2 1 000 Pasch Oldřich / Šustr Jaroslav CS / CS Wartburg 900 0
4. 1. B3 1 150 Bartoš Josef / Suk František CS / CS Škoda Felicia 0
5. 1. A2 1 150 Pasch Vilém / Čermák Karel CS / CS Škoda 440 0
6. 1. A2 +1 300 Pavelka Jaroslav / Ing. Mičík Ivan CS / CS Tatra 603 0
7. 2. A2 +1 300 Mark Alois / Šimek Drahomír CS / CS Tatra 603 0
8. – 9. 3. A2 1 300 Dražan Ladislav / Hosnédl Miloslav CS / CS Škoda 445 0
8. – 9. 2. B3 1 150 Puffer Václav / Klimendová Marie CS / CS Škoda Felicia 0
10. 3. B3 1 150 Horník Vratislav / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 450 0
11. 4. A2 1 300 Janout Jaroslav / Netoušek Jan CS / CS Škoda 445 0
12. 5. A2 1 300 JUDr. Jílek Antonín / Jílková Věra CS / CS Škoda Octavia Super 0
13. 6. A2 1 300 Poživil Václav / Vaněček Karel CS / CS Škoda 445 0
14. 7. A2 1 300 Šmidrkal Oldřich / Vránek Oldřich CS / CS Škoda Octavia Super 0
15. 8. A2 1 300 Čapek Jan st. / Žáček Václav CS / CS Škoda 440 0
16. 9. A2 1 300 Nevečeřal Josef / Čapek Jan ml. CS / CS Škoda Octavia Super 0
17. 3. A2 +1 300 Fac Jaroslav / Raška Zdeněk CS / CS Tatra 603 0
18. 10. A2 1 300 Bláha Miloš / Marvan František CS / CS Simca Aronde 0
19. 11. A2 1 300 Forst Vladimír / Chaloupka František CS / CS Škoda 445 0
20. 12. A2 1 300 Horsák Oldřich / Buchnar Karel CS / CS Škoda Octavia Super 0
21. 2. A2 1 150 Šlapáček Václav / Sita Václav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1
22. 3. A2 1 150 Vokoun Vladimír / Prodl Zdeněk CS / CS Škoda 440 1
23. 4. A2 1 150 Řepa Karel / Vojtěch Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1
24. 13. A2 1 300 Hošek František / Adámek Vendelín CS / CS Škoda 445 1
25. 4. B3 1 150 Ing. Kubička Ladislav / Novosad Josef CS / CS Škoda Felicia 1
26. 5. A2 1 150 Černoch Miroslav / Kněz Václav CS / CS Škoda 440 2
27. 2. A2 1 000 Bártl Jiří / Honzárek Jiří CS / CS Wartburg 900 2
28. 4. A2 +1 300 Krýsl Jaroslav / Kubík Karel CS / CS Moskvič 407 2
29. 5. B3 1 150 MUDr. Kožíšek Libor / Kožíšková Věra CS / CS Škoda Felicia 2
30. 6. A2 1 150 Husták Jan / Šesták Ladislav CS / CS Škoda 440 3
31. 7. A2 1 150 Dolejš Antonín / Rebec Milan CS / CS Škoda 440 3
32. 3. A2 1 000 Vosátka Josef / Jelínek Vladimír CS / CS IFA F9 4
33. 14. A2 1 300 Smetaník Bohumil / Vašek Václav CS / CS Škoda 1201 4
34. 8. A2 1 150 Ing. Turek Zdeněk / Nechutný Václav CS / CS Škoda 440 5
35. 4. A2 1 000 Ing. Rosický Jiří / Kyněra Boris CS / CS Renault 4 CV 5
36. 5. A2 +1 300 Korych Vladimír / Jašek Oldřich CS / CS Tatra 600 Tatraplan 6
37. 6. B3 1 150 Drtina Václav / Pekárek Bedřich CS / CS Škoda Felicia 7
38. 5. A2 1 000 Ing. Kalmus Wolfgang / Kratina Zdeněk CS / CS Renault 4 CV 7
39. 6. A2 1 000 Dr. Březina Milan / Burkoň Rudolf CS / CS Wartburg 900 9
40. 15. A2 1 300 Misar Karel / Ptáček Václav CS / CS Škoda 1201 9
41. 16. A2 1 300 Kříž Štěpán / Řihák Dominik CS / CS Škoda Octavia Super 16
42. 9. A2 1 150 Jatel František / Jatelová Jarmila CS / CS Škoda 440 23
Nezařazení jezdci
1. 1. B3 1 150 Z Slavětínský Václav / Černý M. CS / CS Škoda Felicia  
2. 1. A2 1 300 Z Dittrich Miroslav / Gayer Jiří CS / CS Škoda 445  
3. 2. B3 1 150 Z Němec Antonín – CS / CS Škoda Felicia  

Ročník 1961 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign