Ročník 1961

Soutěž oblastní Praha–Praha.

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
59 A2 1 000 Čížek Jaromír / CS / FIAT 600 D
60 A2 1 000 Pištěk Theodor / Buchar Zdeněk CS / CS SAAB 96
61 A2 1 000 Halada Miloslav / Janatka Viktor CS / CS FIAT 600 D
62 A2 1 000 Starý Miroslav / CS / CS Aero-Minor
63 A2 1 000 Fiala Bedřich / CS / CS Fiat 600 D
54 A2 1 000 Bártl Jiří / Honzárek Jiří CS / CS Wartburg 900
55 A2 1 000 Poživil Václav / Spěšný Ladislav CS / CS Wartburg 900
56 A2 1 000 Mann Imrich / Horký Ladislav CS / CS Wartburg 900 Coupé
31 A2 1 150 Ing. Poliaček Juraj / Ing. Hausman Jaroslav CS / CS Škoda 440
32 A2 1 150 Šustr Jaroslav / Šustrová Soňa CS / CS Škoda Octavia
33 A2 1 150 Hybáček Miroslav / Ing. Olach Ján CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
34 A2 1 150 Cejnar Karel / Sedlák Miroslav CS / CS Škoda 440
35 A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Kyněra Boris CS / CS Škoda 440
36 A2 1 150 Janošík František / Rekonzoni Renato CS / I Fiat 1100
37 A2 1 150 Ing. Nedělka Miroslav / MUDr. Nedělková Eva CS / CS Škoda 440
38 A2 1 150 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
40 A2 1 150 Ing. Turek Zdeněk / Nechutný Václav CS / CS Škoda 440
41 A2 1 150 Barfus Jaromír / Žáček Václav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
42 A2 1 150 Minárik Milan / Dubecký Arnošt CS / CS Škoda 440
43 A2 1 150 Hlavnička Karel / MUDr. Symon Karel CS / CS Škoda 440
44 A2 1 150 Čapek Jan st. / Čapek Jan ml. CS / CS Škoda 440
45 A2 1 150 Putna Osvald / CS / Škoda 440
46 A2 1 150 Podmanický Vendo / Bašťovanský Oto CS / CS Škoda 440
47 A2 1 150 Vodička Jaroslav / Linha Antonín CS / CS Škoda Octavia
48 A2 1 150 Beneš Jaroslav / Benešová Marie CS / CS Škoda Octavia
49 A2 1 150 Staněk František / Böhm Adolf CS / CS Škoda Octavia
50 A2 1 150 Řepa Karel / Vojtěch Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
51 A2 1 150 Forst Vladimír / Chaloupka František CS / CS Škoda 440
7 A2 1 300 Kec Zdeněk / Kecová Marie CS / CS Škoda Octavia Super
8 A2 1 300 JUDr. Jílek Antonín / Jílková Věra CS / CS Škoda Octavia Super
9 A2 1 300 Matuška Josef st. / Matuška Josef ml. CS / CS Škoda 440
10 A2 1 300 Viazanica Josef / Podaný Stanislav CS / CS Škoda Octavia Super
11 A2 1 300 Ing. Horník Vladimír / Ing. Horníková Miroslava CS / CS Škoda 445
12 A2 1 300 Nevečeřal Josef / Nevečeřal Slavomír CS / CS Škoda Octavia Super
13 A2 1 300 Janout Jaroslav / Netoušek Jan CS / CS Škoda Octavia Super
14 A2 1 300 Dražan Ladislav / Petřík Milan CS / CS Škoda 445
15 A2 1 300 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda 440
16 A2 1 300 Sedláček Milan / Vítek Miloslav CS / CS Škoda Octavia Super
17 A2 1 300 Bachtík Alois / Votvika Josef CS / CS Simca Aronde
18 A2 1 300 Dolejš Antonín / CS / Škoda Octavia Super
19 A2 1 300 Cankař Josef / Tůma Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
20 A2 1 300 Kříž Štěpán / Kalenda Bohuslav CS / CS Škoda Octavia Super
21 A2 1 300 Bervid Václav / Hrubá Marie CS / CS Škoda 440/Octavia
22 A2 1 300 Bláha Miloš / Marvan František CS / CS Simca Aronde
23 A2 1 300 Čupík Ladislav / Radosta Jan CS / CS Škoda 1201
24 A2 1 300 Dr. Žídek František / Staňková Anna CS / CS Škoda Octavia Super
25 A2 1 300 Šmidrkal Oldřich / MUDr. Pech Jiří CS / CS Škoda Octavia Super
4 A2 +2 000 Král Zdeněk / Vosátka Josef CS / CS Tatra 600–V8 Tatraplan
5 A2 +2 000 Krýsl Jaroslav / Kubík Karel CS / CS Moskvič 407
6 A2 +2 000 Večerka / CS/  
26 B3 1 150 Skalický Jiří / Ing. Peer Václav CS / CS Škoda Felicia
27 B3 1 150 Bagár Miroslav / Janušek Vladimír CS / CS Škoda Felicia
28 B3 1 150 MUDr. Kožíšek Libor / Kožíšková Věra CS / CS Škoda Felicia
29 B3 1 150 Němec Antonín / Chytra Rudolf CS / CS Škoda Felicia
30 B3 1 150 Pasch Oldřich / Pasch Vilém CS / CS Wartburg 900 Sport
94 A2 850 Z Kubín Jiří / Kubínová Zdeňka CS / CS Fiat 600 D
95 A2 850 Z Štefan Jan / Duffek Jiří CS / CS Fiat 600 D
96 A2 850 Z Ing. Laušman Jiří / Lipš Přemysl CS / CS Fiat 600
97 A2 850 Z Ing. Tetauer Čeněk / Ing. Sklenář Adolf CS / CS Fiat 600
98 A2 850 Z Rais Bedřich / Raisová Iva CS / CS Fiat 600
99 A2 850 Z Šmejkal Vlastimil / Šmejkalová Hana CS / CS Aero-Minor
100 A2 850 Z PhMr. Buberle / CS / Fiat 600
84 A2 1 150 Z Hrdina Štěpán / Hrdinová Marie CS / CS Škoda 440
85 A2 1 150 Z Vais Miloslav / Jágr Václav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
86 A2 1 150 Z Czurda Walter / Struha Zdeněk CS / CS Škoda 440
87 A2 1 150 Z Lebeda Vladimír / Fryš Jaroslav CS / CS Škoda 1101 P
88 A2 1 150 Z Císař / CS /  
89 A2 1 150 Z Kmoch Roman / Kubín Ivan CS / CS Škoda Octavia
90 A2 1 150 Z Kmoch Zdeněk / CS /  
91 A2 1 160 Z Čejp Josef / Vít Jaroslav CS / CS Wartburg 900
92 A2 1 150 Z Babický František / Babická Alena CS / CS Wartburg 900
93 A2 1 150 Z Kaván Jaromír / CS / Škoda Popular
68 A2 1 300 Z Ing. Březina Václav / Ekštein Karel CS / CS Simca Aronde
69 A2 1 300 Z Ebr Miroslav / Ebrová Dáša CS / CS Škoda Octavia Super
70 A2 1 300 Z Žídek Karel / Višňáková Eva CS / CS Škoda 1201
71 A2 1 300 Z Burger Karel / David Jiří CS / CS Škoda 1201 STW
72 A2 1 300 Z Ing. Jeřábek Zdeněk / Ing. Knop Josef CS / CS Ford Anglia 100 E
73 A2 1 300 Z Souček Bohumír / Kamerer Vladislav CS / CS Škoda Octavia Super
74 A2 1 300 Z Karásek Čeněk / Vrba Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
75 A2 1 300 Z Verner Otakar / Kašpar Vojtěch CS / CS Škoda Octavia Super
76 A2 1 300 Z Kysela Jiří / Kyselová Soňa CS / CS Simca Aronde
77 A2 1 300 Z Svoboda Cyril / Hildebrand Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
78 A2 1 300 Z Švarc Bohumil / Semerák Gustav CS / CS Škoda Octavia Super
64 A2 +2 000 Z Kosek Jiří / Zima Václav CS / CS Volga M-21 M
65 A2 +2 000 Z Trefil Jiří / Matoušek Miroslav CS / CS Volga M-21 M
66 A2 +2 000 Z Matějka Ladislav / Plojhar Josef CS / CS Hillman Minx III B
67 A2 +2 000 Z Daneš Zdeněk / Danešová Olga CS / CS Aero 50
79 B3 1 150 Z Puffer Václav / Sieradzky Rudolf CS / CS Škoda Felicia
80 B3 1 150 Z Hnátek Antonín / Hnátková Marie CS / CS Škoda Felicia
81 B3 1 150 Z Alexandr Milan / Jirava Jaroslav CS / CS Škoda Felicia
82 B3 1 150 Z Procházka Zdeněk / Weiss Jiří CS / CS Škoda Felicia
83 B3 1 150 Z Šulc Alois / Šulcová Ladislava CS / CS Škoda Felicia

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
Zařazení jezdci
1. 1. A2 1 000 Halada Miloslav / Janatka Viktor CS / CS FIAT 600 D 1079,42
2. 1. A2 1 300 Janout Jaroslav / Netoušek Jan CS / CS Škoda Octavia Super 1160,14
3. 1. A2 1 150 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1167,88
4. 2. A2 1 150 Hybáček Miroslav / Ing. Olach Ján CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1171,89
5. 3. A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Kyněra Boris CS / CS Škoda 440 1172,53
6. 2. A2 1 000 Pištěk Theodor / Buchar Zdeněk CS / CS SAAB 96 1079,42
7. 4. A2 1 150 Ing. Poliaček Juraj / Ing. Hausman Jaroslav CS / CS Škoda 440 1181,25
8. 1. B3 1 150 Skalický Jiří / Ing. Peer Václav CS / CS Škoda Felicia 1196,54
9. 2. B3 1 150 Pasch Oldřich / Pasch Vilém CS / CS Wartburg 900 Sport 1201,31
10. 5. A2 1 150 Čapek Jan st. / Čapek Jan ml. CS / CS Škoda 440 1202,71
11. 6. A2 1 150 Šustr Jaroslav / Šustrová Soňa CS / CS Škoda Octavia 1202,95
12. 2. A2 1 300 Dr. Žídek František / Staňková Anna CS / CS Škoda Octavia Super 1205,80
13. 3. A2 1 000 Bártl Jiří / Honzárek Jiří CS / CS Wartburg 900 1207,40
14. 3. A2 1 300 Dolejš Antonín / CS / Škoda Octavia Super 1213,32
15. 4. A2 1 000 Poživil Václav / Spěšný Ladislav CS / CS Wartburg 900 1217,20
16. 4. A2 1 300 Sedláček Milan / Vítek Miloslav CS / CS Škoda Octavia Super 1225,62
17. 7. A2 1 150 Janošík František / Rekonzoni Renato CS / I FIAT 1100 1228,91
18. 1. A2 +2 000 Krýsl Jaroslav / Kubík Karel CS / CS Moskvič 407 1246,27
19. 5. A2 1 300 JUDr. Jílek Antonín / Jílková Věra CS / CS Škoda Octavia Super 1249,98
20. 6. A2 1 300 Bachtík Alois / Votvika Josef CS / CS Simca Aronde 1253,88
21. 7. A2 1 300 Šmidrkal Oldřich / MUDr. Pech Jiří CS / CS Škoda Octavia Super 1255,64
22. 8. A2 1 150 Cejnar Karel / Sedlák Miroslav CS / CS Škoda 440 1265,52
23. 9. A2 1 150 Staněk František / Böhm Adolf CS / CS Škoda Octavia 1266,72
24. 10. A2 1 150 Hlavnička Karel / MUDr. Symon Karel CS / CS Škoda 440 1284,01
25. 8. A2 1 300 Cankař Josef / Tůma Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super 1287,54
26. 11. A2 1 150 Řepa Karel / Vojtěch Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1290,37
27. 9. A2 1 300 Viazanica Josef / Podaný Stanislav CS / CS Škoda Octavia Super 1311,20
28. 5. A2 1 000 Starý Miroslav / CS / Aero-Minor 1312,54
29. 12. A2 1 150 Ing. Nedělka Miroslav / MUDr. Nedělková Eva CS / CS Škoda 440 1313,72
30. 13. A2 1 150 Beneš Jaroslav / Benešová Marie CS / CS Škoda Octavia 1321,43
31. 10. A2 1 300 Matuška Josef st. / Matuška Josef ml. CS / CS Škoda 440 1329,44
32. 11. A2 1 300 Čupík Ladislav / Radosta Jan CS / CS Škoda 1201 1377,74
33. 12. A2 1 300 Bervid Václav / Hrubá Marie CS / CS Škoda 440/Octavia 1385,22
34. 13. A2 1 300 Ing. Horník Vladimír / Ing. Horníková Miroslava CS / CS Škoda 445 1388,10
35. 14. A2 1 150 Forst Vladimír / Chaloupka František CS / CS Škoda 440 1390,73
36. 14. A2 1 300 Bláha Miloš / Marvan František CS / CS Simca Aronde 1470,44
37. 15. A2 1 150 Vodička Jaroslav / Linha Antonín CS / CS Škoda Octavia 1582,79
38. 15. A2 1 300 Dražan Ladislav / Petřík Milan CS / CS Škoda 445 1624,60
39. 16. A2 1 300 Kec Zdeněk / Kecová Marie CS / CS Škoda Octavia Super 2137,38
40. 6. A2 1 000 Fiala / CS / FIAT 600 D 2532,96
41. 7. A2 1 000 Mann Imrich / Horký Ladislav CS / CS Wartburg 900 Coupé 3834,40
Nezařazení jezdci
1. A2 1 150 Z Babický František / Babická Alena CS / CS Wartburg 900  
2. A2 1 300 Z Verner Otakar / Kašpar Vojtěch CS / CS Škoda Octavia Super  
3. A2 1 150 Z Čejp Josef / Vít Jaroslav CS / CS Wartburg 900  

<< Ročník 1960          Ročník 1962 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign