Ročník 1965

soutěž mistrovství Evropy a mistrovství Československa Liberec – Liberec

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A2 1 000 Janout Jaroslav / Čapek Jan CS / CS Škoda 1000 MB
2 A2 1 000 Jílek Karel / Hlaváček Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
3 A2 1 000 Ing. Kraus Ivan / Kanta Jan CS / CS Škoda 1000 MB
4 A2 1 000 Horník Vratislav / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
5 A2 1 000 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda 1000 MB
6 A2 1 000 Otto Kurt / Hanf Hermann DDR / DDR Wartburg 1000
7 A2 1 000 Vokoun Vladimír / Vitásek Karel CS / CS Škoda 1000 MB
8 A2 1 000 Rüttinger Günter / Thiel Paul DDR / DDR Wartburg 1000
9 A2 1 000 Stejskal Jan / Pořádek CS / CS Škoda 1000 MB
10 A2 1 000 Rüdiger Kurt / Gries Günter DDR / DDR Wartburg 1000
11 A2 1 000 Křelina Vladimír / Stehlík Karel CS / CS Škoda 1000 MB
12 A2 1 000 Jäger Werner / Culmbacher Egon DDR / DDR Wartburg 1000
13 A2 1 000 Bobek Václav ml. / Hubáček Vladimír CS / CS Škoda 1000 MB
14 A2 1 000 Skalický Jiří / Ing. Peer Václav CS / CS Škoda 1000 MB
15 A2 1 000 Kec Zdeněk / Kecová Marie CS / CS Škoda 1000 MB
16 A2 1 000 Mietzner Gerhard / Dörwald Rainer DDR / DDR Wartburg 1000
17 A2 1 000 Žigraiová Ileana / CS / Škoda 1000 MB
18 A2 1 000 Bachtík Alois / Novotný Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
19 A2 1 000 Brembach Gerhard / Vierhufe Wolfgang DDR / DDR Wartburg 1000
21 A2 1 000 Syřiště Václav / Hanzal Oldřich CS / CS Škoda 1000 MB
22 A2 1 000 Parma Vladimír / Zagura Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
23 A2 1 000 Schiebe Karl / Schiebeová Elsbet DDR / DDR Wartburg 1000
31 A2 850 Lund Hans / Wahlgreen Björn S / S SAAB 96 Sport
32 A2 850 Pištěk Theodor / Ruboš Oleg CS / CS SAAB 96
33 A2 850 Dolzer Hans / Dolzer-Doblhofová Elfriede A / A SAAB 96
40 A2 700 Horník Vratislav / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
40 A2 700 Zasada Sobieslaw / Osiňski Kazimierz PL / PL Steyr-Puch 650 TR II
41 A2 700 Asmus Eberhard / Günter Lothar DDR / DDR Trabant 601
42 A2 700 Wedrychowski Adam / Wodnicki Czeslaw PL / PL Steyr-Puch 650 TR II
43 A2 700 Hoffmann Günter / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
44 A2 700 Dobrzanski Jerzy / Bielak Longin PL / PL BMW Coupé 700 Sport
45 A2 700 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
46 A2 700 Jansen Falko / D / Steyr-Puch 650 TR II
47 A2 700 Galle Franz / Feldmann Heinz DDR / DDR Trabant 601
48 A2 700 Wolf Rudolf / Wolfová Gertraude DDR / DDR Trabant 601
49 A2 700 Storbeck Horst / Kallus Hubert DDR / DDR Trabant 601
60 B3 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB GT
61 B3 1 000 Horsák Oldřich / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Škoda 1000 MB GT
62 B3 1 000 Vidner Josef / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB GT
70 A2 2 500 Mark Alois / Čechmánek Zdeněk CS / CS Tatra 2-603
71 A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603
72 A2 2 500 Chovanec Josef / Mohyla Jaromír CS / CS Tatra 2-603
73 A2 2 500 Soukup Jan / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603
74 A2 2 500 Ing. Mičík Ivan / Slováček Bohuslav CS / CS Tatra 2-603
75 A2 2 500 Przeczek Ladislav / Kubíček Antonín CS / CS Tatra 2-603
80 A2 2 000 Trana Tom / Thermanius Gunnar S / S Volvo 122 S
81 A2 2 000 Österbergová Sylvia / Siv Sabel S / S Volvo 122 S
82 A2 2 000 Rucinski Henryk / Smorawinski Adam PL / PL Volvo 122 S
83 A2 2 000 Skogh Carl Magnus / Berggren Lennart S / S Volvo 122 S
84 A2 2 000 Sochacki Mieckyslaw / Sobanski Aleksander PL / PL Volvo 122 S
85 A2 2 000 Hintersteiner Gerhard / Bittner Karl A / A Volvo 122 S
86 A2 2 000 Fiedeler Rudolf / Papadimitrion Trifon D / GR Rover 2000
87 A2 2 000 Psihas Jean / Demetre Georgitsis GR / GR Volvo 544 Sport
88 A2 1 600 Sedouxis Apostolos / GR / Volvo 122 S
89 A2 2 000 Dr. Trautmann René / Bouchetová Claudine F / F Lancia Flavia Coupé 1800 HF
90 A2 1 600 Weiner Antoni / Postawka Franciszek PL / PL ALFA ROMEO Giulia TI
91 A2 1 600 Bohrn Gerhard / Kafunek Gerhard A / A Ford Consul Cortina GT
92 A2 1 600 Lifšic Emanuil / Šavelev Viktor SU / SU Moskvič 408
93 A2 1 600 Stavrianos Demonicos / GR / Hillman Minx Saloon Series II
94 A2 1 600 Lesovskij Jurij / Sočnov Karel SU / SU Moskvič 408
95 A2 1 600 Komačertov Roman / Těrešin Aleksander SU / SU Moskvič 408
96 A2 2 000 Pianta Giorgio / Lombardini Luciano I / I Lancia Flavia Coupé 1800 HF
100 A2 1 300 Mäkinen Timo / Easter Paul SF / GB Morris Cooper S 1275
101 A2 1 300 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia TS 1200
102 A2 1 300 Aaltonen Rauno / Ambrose Tony SF / GB Austin Cooper S 1275
103 A2 1 300 Vernaeve Julien / Harris G. B / GB Morris Cooper S 1275
104 A2 1 300 Dolejš Antonín / Poldauf Milan CS / CS Škoda Octavia TS 1200
105 A2 1 300 Komornicki Krzysztof / Stolarski Stanislaw PL / PL Morris Cooper S 1275
106 A2 1 300 Krammer Franz / Lauber Alfred A / A Austin Cooper S 1275
107 A2 1 300 Dalka Stanislaw / Pach Jan PL / PL Renault R8
108 A2 1 300 Kadeřábek Josef / Dr. Zámostný Ladislav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
109 A2 1 300 Soczek Jan / Leszczuk Zenon PL / PL Škoda Octavia TS 1200
110 A2 1 300 Kovář Jaroslav / Beneš Milan CS / CS Škoda Octavia TS 1200
111 A2 1 300 Kunc Miloslav / Zink Reinhold CS / CS Škoda Octavia TS 1200
112 A2 1 300 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda Octavia Super
113 A2 1 300 Němec Antonín / Faltys Miroslav CS / CS Škoda Octavia Super
114 A2 1 300 Burda Josef / Prokop Stanislav CS / CS Škoda Octavia Super
115 A2 1 300 Netoušek Jan / Mošovský Karel CS / CS Škoda Octavia TS 1200
116 A2 1 300 Matuška Josef / Nezbeda Emil CS / CS Škoda 440
117 A2 1 300 Draslar Jaroslav / Steklý Milan CS / CS Škoda 440
118 A2 1 300 Lerek Antonín / Stýblo Josef CS / CS Škoda Octavia Super
119 A2 1 300 Stejskal Miroslav / Musil Václav CS / CS Škoda Octavia Super
120 A2 1 300 Břicháč Milan / Bil Břetislav CS / CS Škoda 440
121 A2 1 300 Miklánek Richard / Miklánková Marcela CS / CS Škoda Octavia Super
124 A2 1 300 Žádník Jindřich / Sobota Rudolf CS / CS Škoda Octavia Super
125 A2 1 300 Klíma Mojmír / Malysz Karel CS / CS Škoda Octavia
126 A2 1 300 Paszek Vladislav / Vaněk Karel CS / CS Škoda Octavia Super
127 A2 1 300 Klečka Bořivoj / Klečková Eugenie CS / CS Škoda 440
130 B3 2 500 Pavelka Jaroslav / Lacina Augustin CS / CS Tatra 2-603 GT
131 B3 1 300 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1202 STW GT
132 B3 1 600 Laue Johann / Laue D / D Porsche 356A – 1600 Super
133 B3 +2 500 Ing. Bennier Hermann / Suchan Gerhard A / A Chevrolet Corvette Sting Ray
134 B3 1 300 Procházka Zdeněk / Macounová Marie CS / CS Škoda Felicia
135 B3 1 300 Svášek Zdeněk / Černý Václav CS / CS Škoda Octavia Super
136 B3 1 300 Mrázek Josef / Nosál Václav CS / CS Škoda Felicia Super
137 B3 1 300 Brindl Otto / Siller Ferry D/A Glas 1304 TS

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 1 300 Aaltonen Rauno / Ambrose Tony SF/GB Austin Cooper S 1275 2 720,3808
2. 1. A2 2 000 Dr.Trautmann René / Bouchetová Claudine F / F Lancia Flavia Coupé 1800 HF 2 853,1555
3. 2. A2 2 000 Pianta Giorgio / Lombardini Luciano I / I Lancia Flavia Coupé 1800 HF 2 978,6328
4. 1. A2 2 500 Mark Alois / Čechmánek Zdeněk CS / CS Tatra 2-603 3 270,6699
5. 1. B3 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB GT 3 428,1024
6. 2. A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603 3 481,7067
7. 2. B3 1 000 Vidner Josef / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB GT 3 610,6726
8. 3. B3 1 000 Horsák Oldřich / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Škoda 1000 MB GT 3 779,9954
9. 3. A2 2 500 Chovanec Josef / Mohyla Jaroslav CS / CS Tatra 2-603 4 229,0042
10. 2. A2 1 300 Dolejš Antonín / Poldauf Milan CS / CS Škoda Octavia TS 1200 4 256,6296
11. 1. A2 1 000 Otto Kurt / Hanf Hermann DDR / DDR Wartburg 1000 4 569,3104
12. 1. A2 700 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601 4 571,5146

<< Ročník 1964          Ročník 1966 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign