Ročník 1966

soutěž mistrovství Evropy a mistrovství Československa Praha – Praha

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A1 1 000 Halada Miloslav / Ing. Turek Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
2 A1 1 000 Parma Vladimír / Vaněk Karel CS / CS Škoda 1000 MB
3 A1 1 000 Šlapáček Václav / Jelínek Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
4 A1 1 000 Fousek Miroslav / Ing. Vylít Jaroslav CS Škoda 1000 MB
5 A1 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB
6 A1 1 000 Břicháč Milan / Bil Břetislav CS / CS Škoda 1000 MB
7 A1 1 000 Kovář Jaroslav / Novotný Miroslav CS / CS Škoda 1000 MB
8 A1 1 000 Syřiště Václav / Kolář Antonín CS / CS Škoda 1000 MB
9 A1 1 000 Smorawinski Adam / Miler Marian PL / PL Škoda 1000 MB
10 A1 1 000 Vidner Josef / Živný Antonín CS / CS Škoda 1000 MB
15 A2 1 600 Söderström Bengt / Palm Gunnar S / S Ford-Lotus Cortina
16 A1 1 600 Zasada Sobieslaw / Leszuk Zenon PL / PL Morris Cooper S 1275
17 A1 1 600 Rucinski Henryk / Lagutko Zbignew PL / PL Ford-Lotus Cortina
18 A1 1 600 Komornicki Krysztof / Jaworowicz Lech PL / PL Austin Cooper S 1275
19 A1 1 600 Lifšic Emanuel / Šavelev Viktor SU / SU Moskvič 408
20 A1 1 600 Grišin Aleksander / Jakovlev Stanislav SU /SU Moskvič 408
21 A1 1 600 Bubnov Vladimír / Jakovlev Vladislav SU / SU Moskvič 408
22 A1 1 600 Lambart Dieter / Zink Wolf Rüdiger D / D Opel Kadett-Coupé
25 A2 1 000 Jílek Karel / Ing. Minářík Stanislav CS / CS Škoda 1000 MB
26 A2 1 000 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda 1000 MB
27 A2 1 000 Carlsson Erik / Aman Torsten S / S SAAB Monte Carlo 850
28 A2 1 000 Šustr Jaroslav / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Škoda 1000 MB
29 A2 1 000 Carlssonová Pat / Nyströmová Elizabeth GB / S SAAB 96 Sport
30 A2 1 000 Bobek Václav ml. / Kafka Miloslav CS / CS Škoda 1000 MB
31 A2 1 000 Treybal Zdeněk / JUDr. Jílek Antonín CS / CS SAAB Monte Carlo 850
32 A2 1 000 Bobek Václav st. / Kareš Josef CS / CS Škoda 1000 MB
33 A2 1 000 Křelina Vladimír / Stehlík Karel CS / CS Škoda 1000 MB
34 A2 1 000 Kec Zdeněk / Ing. Peer Václav CS / CS Škoda 1000 MB
35 A2 1000 Kurt Otto / Strehlow DDR / DDR Wartburg 1000
36 A2 1 000 Wedrychowski Adam / Wodnicki Czeslaw PL / PL Steyr-Puch 650 TR II
37 A2 1 000 Rüttinger Günter / Thiel Paul DDR / DDR Wartburg 1000
38 A2 1 000 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1000 MB
39 A2 1 000 Rüdiger Kurt / Gries Günter DDR / DDR Wartburg 1000-312
40 A2 1 000 Horník Vratislav / Štrébl Karel CS / CS Škoda 1000 MB
41 A2 1 000 Jäger Werner / Culmbacher Egon DDR / DDR Wartburg 1000-312
42 A2 1 000 Hlaváček Jiří / Razim Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
43 A2 1 000 Brodner Berndt / Hintersteiner Gerhard A / A Steyr-Puch 650 TR II
44 A2 1 000 Brembach Gerhard / Vierhufe Wolfgang DDR / DDR Wartburg 1000
45 A3 +2 000 Kiss György / Zembery Jenö H / H Steyr-Puch 650 TR II
46 A2 1 000 Ferjáncz Attila / Rusznyák István H / H Wartburg 1000-312
47 B5 neom. Jansen Falko / Sedláček Milan D / CS Simca 1000 GL
48 A2 1 000 Vitásek Karel / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
49 A2 1 000 Hollós István / Aemes Sándor H / H Steyr-Puch 650 TR II
50 A2 1 000 Söchting Werner / Többe Jürgen DDR / DDR Wartburg 1000-312
51 A2 1 000 Kühl-Müller Herbert / Fernau Hans DDR / DDR Wartburg 1000
52 A2 1 000 Suhr Günter / Dittmann Karl Heinz DDR / DDR Wartburg 1000
53 A2 1 000 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS Trabant 601
54 A2 1 000 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601
55 A2 1 000 Galle Franz st. / König Karl DDR / DDR Trabant 601
56 A2 1 000 Hoffmann Günter / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
57 A2 1 000 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
58 A2 1 000 Larsson Stig / Wahlgren Björn S / S SAAB 96 Sport
59 A2 1 000 Schwandt Peter / Salomon Walter DDR / DDR Wartburg 1000
60 A2 1 000 Štěpán Jan / Czurda Walter CS / CS Trabant 601
62 A2 1 600 Brindl Otto / Somr Jiří D / CS Glas 1304 TS
63 A3 +2 000 Bohrn Gerhard / Gubier Hermann A / A Triumph Spitfire Mk II
65 A1 2 500 Weiner Antoni / Karel Jan PL / PL Volvo 122 S
66 A1 2 500 Pugačev Ivan / Degťarev Leonid SU / SU Volga M-21 M
67 A1 2 500 Ščerbakov Leonid / Mečerjakov Jurij SU / SU Volga M-21 M
68 A1 2 500 Cservenka Ernö / Horváth Pál H / H Opel Rekord-Coupé S
75 A2 1 600 Aaltonen Rauno / Liddon Henry SF / GB Austin Cooper S 1275
76 A2 1 600 Elford Vic / Davenport John GB / GB Ford-Lotus Cortina
77 A2 1 600 Mäkinen Timo / Easter Paul SF / GB Morris Cooper S 1275
78 A2 1 600 Dolejš Antonín / Poldauf Milan CS / CS Škoda Octavia TS 1200
79 A2 1 600 Stejskal Miroslav / Musil Václav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
80 A2 1 600 Draslar Jaroslav / Steklý Milan CS / CS Škoda 440
81 A2 1 600 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda Octavia TS 1200
82 A2 1 600 Chlustina Václav / Ing. Řehák Jaroslav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
83 A2 1 600 Lerek Antonín / Stýblo Josef CS / CS Škoda 440
84 A2 1 600 Matuška Josef / Nezbeda Emil CS / CS Škoda 440
85 A2 1 600 Mošovský Karel / Pešek Zdeněk CS / CS Škoda Octavia TS 1200
86 B5 neom. Němec Antonín / Faltys Miroslav CS / CS Škoda Octavia Combi
87 B5 neom. Mrázek Josef / Nosál Václav CS / CS Škoda Octavia Combi
88 A2 1 600 Holzer Hanuš / Procházka Zdeněk CS / CS Škoda Octavia TS 1200
89 A2 1 600 Marek Jan / Janeček František CS / CS Škoda Octavia TS 1200
90 A2 1 600 Kraus Hans / Vorndrau Gerd D / D Glas 1304 TS
91 A2 1 600 Žigraiová Ileana / Gažová Viktoria CS / CS Renault R8 Gordini 1100
92 A2 1 600 Špinka Tomáš / Kočí Václav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
100 A2 2 500 Winkler Holm / Mann Imrich D / CS BMW 1800 TI
101 A2 2 500 Čechmánek Zdeněk / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603
102 A2 2 500 Mark Alois / Stiborek Bohuslav CS / CS Tatra 2-603
103 A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603
104 A2 2 500 Ing. Mičík Ivan / Slováček Bohuslav CS / CS Tatra 2-603
105 A2 2 500 Höber Alfred / Mitterer Christian D / D Volvo 122 S
106 A2 2 500 Paszek Vladislav / Klíma Mojmír CS / CS Tatra 2-603
110 A3 +2 000 Ing. Bennier Hermann / Bartha Bernd A / A ALFA ROMEO Giulia 1600 Spider
113 A3 +2 000 Mundschitz Horst / Siller Ferry A / A Austin Healey 3000 Mk III
116 B5 neom. Bachtík Alois / Novotný Jaroslav CS / CS Škoda Felicia Super

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 1 600 Aaltonen Rauno / Liddon Henry SF / GB Austin Cooper S 1275 8 320
2. 1. A2 1 600 Söderström Bengt / Palm Gunnar S / S Ford-Lotus Cortina 8 373
3. 2. A2 1 600 Mäkinen Timo / Easter Paul SF / GB Morris Cooper S 1275 8 377
4. 2. A1 1 600 Zasada Sobieslaw / Leszuk Zenon PL / PL Morris Cooper S 1275 8 761
5. 1. A2 1 000 Carlssonová Pat / Nyströmová Elizabeth GB / S SAAB 96 Sport 9 098
6. 3. A1 1 600 Komornicki Krysztof / Jaworowicz Lech PL / PL Austin Cooper S 1275 9 557
7. 1. A1 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB 9 670
8. 1. A2 2 500 Čechmánek Zdeněk / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603 9 797
9. 2. A2 2 500 Mark Alois / Stiborek Bohuslav CS / CS Tatra 2-603 9 918
10. 4. A1 1 600 Lambart Dieter / Zink Wolf Rüdiger D / D Opel Kadett-Coupé 10 134
11. 2. A2 1 000 Kec Zdeněk / Ing. Peer Václav CS / CS Škoda 1000 MB 10 450
12. 3. A2 1 000 Šustr Jaroslav / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Škoda 1000 MB 10 692
13. 4. A2 1 000 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1000 MB 10 949
14. 5. A2 1 000 Křelina Vladimír / Stehlík Karel CS / CS Škoda 1000 MB 11 040
15. 6. A2 1 000 Galle Franz st. / König Karl DDR / DDR Trabant 601 11291
16. 3. A2 1 600 Dolejš Antonín / Poldauf Milan CS / CS Škoda Octavia TS 1200 11 346
17. 1. A1 2 500 Pugačev Ivan / Degťarev Leonid SU / SU Volga M-21 M 11 531
18. 5. A1 1 600 Lifšic Emanuel / Šavelev Viktor SU / SU Moskvič 408 11 738
19. 7. A2 1 000 Treybal Zdeněk / JUDr. Jílek Antonín CS / CS SAAB Monte Carlo 850 12 033
20. 2. A1 1 000 Halada Miloslav / Ing. Turek Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB 12 352

<< Ročník 1965          Ročník 1967 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign