Ročník 1970

soutěž mistrovství Evropy jezdců a mistrovství Československa Klatovy – Klatovy

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A1 1 150 Šůcha Václav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 1000 MBG
2 A1 1 150 Kačer Jan / Volf Václav CS / CS Wartburg 353
3 A1 1 150 Strehlow Wolfgang / Malsch Bernd DDR / DDR Wartburg 353
4 A1 1 150 Hommel Peter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353
6 A1 1 150 Hroneš Petr / Greč Antonín CS / CS xxxxxxxxxxxxxxxxxx
7 A1 1 150 Čekan Petr / Čemus Jan CS / CS xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
8 A1 1 150 Vecker Richard / Bouša Václav CS / CS xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
10 A1 1 150 Tichava Jiří / Musil Ludvík CS / CS Škoda 1000 MBG
12 A1 1 150 Kunc Miloslav / Koubský Stanislav CS / CS Škoda 1000 MB
13 A1 1 150 Pazdera Bohumil / Slepica Karel CS / CS Škoda 1000 MB
14 A1 1 150 Macek Tomáš / Papežík Vladimír CS / CS Škoda 100 L
15 A1 1 150 Kadeřábek Josef / Kloc Josef CS / CS Škoda 1000 MB
16 A1 1 150 Paulík Pavel / Jakubec Karel CS / CS Škoda 1000 MBG
17 A1 1 150 Novotný Vladimír / Pobjecký Pavel CS / CS Škoda 1000 MB
18 A1 1 150 Svoboda Cyril / Hollas Josef CS / CS Renault R8 S
19 A1 1 150 Červa Jiří / Sládek Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
20 A1 1 150 Janeček Josef / Lebeda Rudolf CS / CS Škoda 1000 MB
21 A1 1 150 Veselý Ladislav / Beneš Pavel CS / CS Škoda 1000 MB
22 A1 1 150 Hégr František / Sameš Jan CS / CS Škoda 1000 MB
23 A1 1 150 Černohorský Petr / Kulda Josef CS / CS Škoda 1000 MB
24 A1 1 150 Pavlík Leo / Pech Václav CS / CS Škoda 1000 MB
25 A1 1 150 Rais Míloslav / Ing. Markvart František CS / CS Škoda 100 L
36 A1 1 600 Malat Gerhard / Hausmann Erich A / A VW 1500
39 A1 1 600 Holzer Hanuš / Mičan Václav CS / CS SAAB V4 Sedan
41 A1 2 000 Dietmayer Victor / Sulc Wolfgang A / A BMW 2002 Ti
42 A1 2 000 Freinstein Werner / Mühling Peter D / D BMW 2002 Ti
43 A1 2 000 Wellmann Karl-Heinrich / Aulbert Udo D / D Audi 100
44 A1 2 000 Gullberg Anders / Bergman Bo S / S BMW 2002 Ti
45 A1 2000 Syrén Olle / Larson S. O. S / S BMW 2002 Ti
46 A1 2000 Britth Hasse G. / Jansson Sven-Erik S / S Opel Rallye Kadett LS 1900
47 A1 2000 Kolář Pavel / Chlup Zdeněk CS / CS Porsche 911 S
48 A1 2000 Smorawinski Adam / Mystkowski Piotr PL / PL BMW 2002 Ti
111 A1 2000 van Berkel Joost / Sklenář Karel D/CS BMW 2002 Ti
9 A2 850 Hák Jiří / Trojan Karel CS / CS SAAB Monte Carlo 850
49 A2 850 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
50 A2 850 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
51 A2 850 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
52 A2 850 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601
53 A2 850 Čáslavka Miroslav / Třešňák Josef CS ( CS Trabant 601
54 A2 850 Krýsl Jaroslav / Ing. Millerová Anna CS / CS Trabant 601
5 A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánek Pavel CS / CS Škoda 1100 MB
11 A2 1 150 Korcina František / Korcina Rudolf CS / CS Škoda 100 L
26 A2 1 150 Diblík Jan / Roubic Karel CS / CS Škoda 1000 MB
55 A2 1 150 Žid Milan / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 100 L
56 A2 1 150 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 100 L
57 A2 1 150 Brunclík Oldřich / Kafka Miloslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
58 A2 1 150 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353
59 A2 1 150 Gries Günther / Wülfel Herald DDR / DDR Wartburg 353
60 A2 1 150 Ing. Bold Petr / Pomezný Miroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
61 A2 1 150 Dolejš Antonín / Studnička Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
63 A2 1 150 JUDr. Jílek Antonín / Trojan Zdeněk CS / CS Škoda 100 L
64 A2 1 150 Egemová – Jílková Alena / Schovánková Alena CS / CS Škoda 1000 MB
65 A2 1 150 Šlégl Bedřich / Kraus Stanislav CS / CS Škoda 100 L
66 A2 1 150 Jakeš Milan / Chalupa Stanislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
67 A2 1 150 Jelínek Jaroslav / Soukup Jan ml. CS / CS Škoda 110 L Rallye
68 A2 1 150 Vodseďálek Miloš / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 110 L Rallye
69 A2 1 150 Vitásek Karel / Roudnický Jan CS / CS Škoda 110 L Rallye
70 A2 1 150 Kapras Karel / Kohout Václav CS / CS Škoda 110 L Rallye
71 A2 1 150 Bervid Václav / Ing. Minářík Stanislav CS / CS Škoda 1000 MB
72 A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye
73 A2 1 150 Procházka Antonín / Křístek Miroslav CS / CS Škoda 1000 MB
74 A2 1 150 Zink Reinhold / Košťálek Jan CS / CS Škoda 1000 MB
75 A2 1 150 Šafránek Zdeněk / Filip Václav CS / CS Škoda 1000 MB
76 A2 1 150 Plička Karel / Břicháč Milan CS / CS Škoda 1100 MB
77 A2 1 150 Tvrdoň Milan / Martiš Milan CS / CS Škoda 110 L Rallye
78 A2 1 150 Bil Břetislav / Zubal Josef CS / CS Škoda 110 L Rallye
79 A2 1 150 Stejskal Miroslav / Peško Emil CS / CS Škoda 100 L
80 A2 1 150 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda 1100 MB
81 A2 1 150 Šrámek Miloš / Gernát Jan CS / CS Škoda 110 L Rallye
82 A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
83 A2 1 150 Šimek Karel / Picek Václav CS / CS Škoda 110 L Rallye
84 A2 1 150 Stubbe Arne / Sörensen Kjeld DK / DK Škoda 1000 MB
85 A2 1 150 Kříž Štěpán / Čejka Otto CS / CS Škoda 1000 MB
86 A2 1 150 Syřiště Václav / Tregr Václav CS / CS Škoda 110 L Rallye
87 A2 1 150 Chlustina Václav / Nejtek Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
88 A2 1 150 Voltr Petr / Andrýsek Václav CS / CS Škoda 1100 MB
89 A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Cvrkal Petr CS / CS Škoda 110 L Rallye
37 A2 1 300 Brotánek Miroslav / Andrejsek Jiří CS / CS Renault R8 Gordini 1300
62 A2 1 300 Mach Jan / Ing. Žižková Milena CS / CS Renault R8 S
95 A2 1 300 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Renault R8 Gordini 1300
96 A2 1 300 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Renault R8 Gordini 1300
97 A2 1 300 Ponec Zdeněk / Fiala Jan CS / CS Renault R8 Gordini 1300
116 A2 1 300 Nowicki Ryszard / Komorowski Andrzej PL / PL Renault R8 Gordini 1300
35 A2 1 600 Staepelaere Gilbert / Aerts André B / B Ford Escort Twin Cam
98 A2 1 600 Zaicrisen Bendt / Bröns Per DK / DK Ford Escort Twin Cam
99 A2 1 600 Baumüller Herald / Schwägerl Hans D / D BMW 1600 Ti
100 A2 1 600 Sandager Holm Per / Kristensen Otto DK / DK Ford Escort Twin Cam
101 A2 1 600 Palikovič Jovica / Somr Jiří YU / CS Alpine-Renault A 110 – 1600 S
102 A2 1 600 Wurz Franz / Zögl Franz A / A Ford Escort Twin Cam
103 A2 1 600 Ahlen Björn / Lindblat Leif S / S Ford Escort Twin Cam
104 A2 1 600 Jansson Kent Oskar Mattis / Magnét Hans Olavui S / S SAAB V4 Sedan
105 A2 1 600 Krahner Rolf / Anderson Leif S / S SAAB V4 Sedan
106 A2 1 600 Short J. Filip / GB / Alpine-Renault A 110 – 1600 S
40 A2 2 000 Warmbold Achim / Strunz Rainer D / D Opel Rallye Kadett LS 1900
107 A2 2 000 Bennier Hermann / Dolzer Hans A / A BMW 2002 Ti
108 A2 2 000 Johansson Bertil / Söderberg Lennart S / S Opel Rallye Kadett LS 1900
110 A2 2 000 Göthlund Peter / Uddgren Claes S / S Opel Rallye Kadett LS 1900
117 A2 2 000 Mehmel Hans Christoph / D / BMW 2002 Ti Alpina
118 A2 2 000 Bein Helmut / D / BMW 2002 Ti Alpina
120 A2 +2 000 Válek Jiří / Lešínský Julius CS / CS Tatra 603
38 A3 1 600 Källström Harry / Häggbom Gunnar S / S Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF
112 A4 +1 600 Roser Walter / Loibnegger Roman D / D Alpine-Renault A 110 – 1600 S
113 A4 +1 600 Müller Rudolf / Ing. Mikas Helmut A / A Porsche 911 S
115 A4 +1 600 Komornicki Krzysztof / Krupa Blažej PL / PL Alpine-Renault A 110 – 1600 S
122 A4 +1 600 Andruet Jean-Claud / Callewaert Marcel F / F Alpine-Renault A 110 – 1800
109 B5 neom. Goburn Chrisc / Spokes Rodney GB / GB Vauxhall Viva GT
114 B5 neom. Klíma Mojmír / Ledl Günter CS/D GLAS-BMW Coupé S

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 1 600 Staepelaere Gilbert / Aerts Andre B / B Ford Escort Twin Cam 7 038
2. 1. A3 1 600 Källström Harry / Häggbom Gunnar S / S Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF 7 090
3. 1. A4 1 600 Roser W…../ Leibnegger R….. A / A Alpine-Renault A 110 – 1600 S 7 382
4. 1. A2 1 300 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Renault R8 Gordini 1300 7 531
5. 2. A2 1 300 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Renault R8 Gordini 1300 8 020
6. 1. A2 1 150 Brunclík Oldřich / Kafka …... CS / CS Škoda 110 L Rallye 8 034
7.- 8. 1. A1 2 000 Gullberg …. / Bergman ……… S / S BMW 2002 Ti 8 253??
7. - 8. 2. A1 2 000 Britth Hasse G. / Jansson Sven-Erik S / S Opel Rallye Kadett LS1900 8 212??
9. 2. A2 1 150 Vitásek ……. / Roudnický ……. CS / CS Škoda 110 L Rallye 8 470
10. 3. A1 2 000 Freinstein ….. / Muhling …….. D / D BMW 2002 TI 8 558
11. 3. A2 1 150 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353
12. 1. A2 +2 000 Johanson ……. / Söderberg …….. S / S Opel Rallye Kadett LS 1900
13. 4. A2 1 150 Ing. Bold Petr / Pomezný ……… CS / CS Škoda 110 L Rallye
14. 1. B5 neom. Coburn …… / Spokes …….. GB / GB Vauxhall Viva GT
15. 5. A2 1 150 Jelínek Jaroslav / Soukup Jan ml. CS / CS Škoda 110 L Rallye
16. 6. A2 1 150 Gries ……… / Wülfel ……… DDR / DDR Wartburg 353
17. 2. A2 1 600 Krahner ……… / Anderson ……….. S / S SAAB V4 Sedan
18. 1. A2 850 Ullman ………. / Lange …………. DDR / DDR Trabant 601
19. 3. A2 1 300 Mach ………. / Žižková ……….. CS / CS Renault R8 S
20. 7. A2 1150 Dolejš Antonín / Studnička … CS / CS Škoda 1000 MB
21. 2. A2 850 Galle Franz / Müller …………. DDR / DDR Trabant 601
22. 3. A2 850 Landgraf …….. / Sachse …………… DDR / DDR Trabant 601
23. 8. A2 1 150 Kapras …….. / Kohout ……… CS / CS Škoda 110 L Rallye
24. 9. A2 1 150 Bil …….. / Zubal ……….. CS / CS Škoda 110 L Rallye
25. 10. A2 1 150 Šimek Karel / Picek ………… CS / CS Škoda 110 L Rallye
26. 1. A1 1 000 Šůcha Václav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 1000 MB
27. 11. A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Cvrkal….. CS / CS Škoda 110 L Rallye
28. 2. A1 1 000 Hommel Peter / Bork ……….. DDR / DDR Wartburg 353
29. 12. A2 1150 Vodseďálek Miloš / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 110 L Rallye
30. 4. A1 2 000 Molat ……….. / Hansman …………. A / A VW 1500
31. 13. A2 1 150 Šlapáček ………… / Uhřík …………. CS / CS Škoda 1100 MB
32. 3. A1 1 000 Hégr ……….. / Sameš ………… CS / CS Škoda 1000 MB
33. 4. A2 1 150 JUDr. Jílek Antonín / Trojan Zdeněk CS / CS Škoda 1100 MB
34. 4. A1 1 000 Červa Jiří / Sládek ………… CS / CS Škoda 1000 MBG
35. 5. A1 1 000 Kadeřábek Josef / Kloc Josef CS / CS Škoda 1000 MBG
36. 6. A1 1 000 Černohorský Petr / Kulda ………… CS / CS Škoda 1000 MB
37. 15. A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye
38. 4. A2 850 Hák Jiří / Trojan Karel CS / CS SAAB Monte Carlo 850
39. 7. A1 1 000 Kunc Miloslav / Koubský ……….. CS / CS Škoda 1000 MB
40. 16. A2 1 150 Zink Reinhold / Košťálek …………. CS / CS Škoda 1100 MB
41. 17. A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 1100 MB

<< Ročník 1969          Ročník 1971 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign