Ročník 1973

soutěž mistrovství Evropy jezdců a mistrovství Československa Klatovy – Klatovy

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
12 A1 1 000 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353
13 A1 1 150 Udlínek František / Nosál Václav CS / CS Škoda 110 R Coupé
14 A1 1 150 Potůček Rudolf / Čemus Jan CS / CS Škoda 110 LS
15 A1 1 150 Brotánek Miroslav / Kloc Josef CS / CS FIAT 128 Coupé S 1100
16 A1 1 150 Adámek František / Kleva CS / CS Škoda 1100 MB
17 A1 1 150 Mach Jan / Ošťádal Zdeněk CS / CS FIAT 128 Coupé SL 1100
108 A1 1 150 Šlapáček Václav / Picek Václav CS / CS Škoda 110 L
18 A1 1 300 Carvik Arne / Sveinsvoll Erik S / S Citroën GS 1220
19 A1 1 300 Dačev Ivan / Černý Ivo CS / CS FIAT 128 Coupé SL 1300
20 A1 1 600 Sobkowski Wolfgang / Scheffel Jürgen D / D Opel Ascona 1600
21 A1 1 600 Meissner Dieter / D / D Opel Ascona 1600
22 A1 1 600 Lyding Wilhelm / Klemenz Otto-Karl D / D Opel Ascona 1600
23 A1 1 600 Pěknic Jan / Svoboda Ladislav CS / CS SAAB V4 Sedan
24 A1 2 000 Wellmann Karl-Heinrich / Aulbert Udo D / D BMW 2002 Tii
25 A1 2 000 Mainer Rudolf / Boruta Josef A / A BMW 2002 Tii
26 A1 2 000 Reimer Konrad / D / D BMW 2002 Tii
27 A1 2 000 Hellberg Clarence / Sjöborg Anders S / S BMW 2002 Tii
28 A1 2 000 Larsson Kurt / Johansson Lennart S / S Opel Kadett Sprint 1900
29 A1 2 000 Börjesson Ruben / Sternerová Marianne S / S Opel Ascona 1900
30 A1 2 000 Bohne Holger / Jarecki Günter D / D Opel Ascona 1900
109 A1 2 000 Ivald Karl / D / D BMW 2002 Tii
110 A1 2 000 Pauli Ewald / Zyszkowski Jerzy D / PL BMW 2002 Tii
31 A1+2 000 Coppier Allain / Desigaux Richard F / F Ford Capri 2600 RS
32 A1+2 000 Mallet Francois / Moreau Jean-Paul F / F Peugeot 504 TI
112 A1+2 000 Höhing Wolfgang / D / D BMW 2002 Tii
33 A2 850 Dřevo Josef / Balík Ivan CS / CS Trabant 601
34 A2 850 Samec Jiří / Trojan Zdeněk CS / CS Trabant 601
35 A2 850 Ing. Spálenka Vladimír / MUDr. Hausmanová Hana CS / CS Trabant 601
36 A2 850 Malina Jan / Rejmon Jan CS / CS Trabant 601
37 A2 850 Kročil Milan / Rejmon Pavel CS / CS Trabant 601
39 A2 850 Asmus Eberhard / Meischner Christian DDR / DDR Trabant 601
40 A2 850 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
41 A2 850 Piehler Helmut / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
42 A2 850 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
43 A2 1 000 Trojan Karel / Gottfried Oldřich CS / CS Wartburg 353
44 A2 1 000 Hommel Peter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353
45 A2 1 000 Weigel Karl-Fried / Malsch Bernhard DDR / DDR Wartburg 353
46 A2 1 000 Diblík Jan / Roubic Karel CS / CS Škoda 100 L
47 A2 1 000 Ošťádal Zdeněk / Švancara Antonín CS / CS Wartburg 353
48 A2 1 000 Berger Antonín / Kryl Pavel CS / CS Škoda 100 L
49 A2 1 000 Fešárek Adolf / Kořínek Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
50 A2 1 000 Bareš Milan / Kulda Josef CS / CS Škoda 100 L
51 A2 1 000 Ing. Peřinka Jan / Ing. Peřinka Jaroslav CS / CS Wartburg 353
52 A2 1 000 Šimek Karel / Kotek Jiří CS / CS Škoda 100 L
53 A2 1 000 Konečný Karel / Roudnický Jan CS / CS Škoda 100 L
54 A2 1 000 Filip Václav / Filip Milan CS / CS Škoda 100 L
55 A2 1 000 Lepka Miloš / Jokeš Ladislav CS / CS Škoda 100 L
56 A2 1 000 Krobot Jan / Černý Zdeněk CS / CS Škoda 100 L
57 A2 1 000 Svoboda Vojtěch / MUDr. Tuč Jan CS / CS Škoda 100 L
58 A2 1 150 Kapras Karel / Hršel Ladislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
59 A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé
60 A2 1 150 Ing. Barčák Andrej / Mařík Ladislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
61 A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánková Alena CS / CS Škoda 110 L Rallye
62 A2 1 150 Hodboď Vladimír / Myslík Vladimír CS / CS Škoda 110 LS
63 A2 1 150 Pallag Milan / Virčík Štefan CS / CS Škoda 110 LS
64 A2 1 150 Gerlich Milan / Krečmer Ladislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
66 A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye
67 A2 1 150 Vopička Karel / Sláma Bohumil CS / CS Škoda 110 L Rallye
68 A2 1 150 Svoboda Jan / Kolman Petr CS / CS Škoda 110 L Rallye
69 A2 1 150 Rais Miloslav / Landecký Oto CS / CS Škoda 110 L Rallye
70 A2 1 150 Zink Reinhold / Košťálek Jan CS / CS Škoda 110 L Rallye
71 A2 1 150 Ing. Trávníček Jiří / Koštuřík František CS / CS Škoda 110 L Rallye
72 A2 1 150 Ivan Julius / Karafa Julius CS / CS Škoda 110 L Rallye
73 A2 1 150 Kunc Miloslav / Koubský Stanislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
74 A2 1 150 Blahna Václav / Čermák Miloslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
75 A2 1 150 Černohorský Petr / Týce Miloš CS / CS Škoda 110 L Rallye
106 A2 1 150 Šuk Zdeněk / Sládek Jiří CS / CS Škoda 110 LS
76 A2 1 300 Haugland John / Antonsen Arild N / N Škoda 120 S Rallye
77 A2 1 300 Sveinsvoll Terje / Olsen Ole Magne Evje N / N Škoda 120 S Rallye
7 A2 1 300 Žid Milan / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 120 S Rallye
78 A2 1 300 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Škoda 120 S Rallye
79 A2 1 300 Dolejš Antonín / Hrádek Miroslav CS / CS Škoda 120 S Rallye
80 A2 1 300 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye
81 A2 1 300 Jelínek Jaroslav / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 120 S Rallye
82 A2 1 300 Veselý Ladislav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 120 S Rallye
83 A2 1 300 Pavlík Leo / Ruda Stanislav CS / CS Škoda 120 S Rallye
84 A2 1 300 Ing. Popilka Milan / Ing. Havlín František CS / CS Škoda 120 S Rallye
85 A2 1 300 Kuchta Milan / Belobrad Dušan CS / CS Škoda 110 R Coupé
86 A2 1 300 Burda Josef / Ing. Janoušek Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye
87 A2 1 300 Horváth Arpád / Matlovič Celestin CS / CS Škoda 120 S Rallye
88 A2 1 300 Mahr Jaroslav / Mahr František CS / CS Škoda 120 S Rallye
89 A2 1 300 Michl Josef / Ing. Přikryl Borek CS / CS Škoda 120 S Rallye
90 A2 1 600 Ponec Zdeněk / Ing. Turek Zdeněk CS / CS Renault R12 Gordini
91 A2 1 600 Lundström Bengt / Johansson Stig S / S Toyota Celica 1600 TA 20K
92 A2 1 600 Jaktlund Björn / Carlsson Lars-Erik S / S VW 1600 TL
116 A2 1 600 Ferjanz Attila / Zsembery János H / H Renault R12 Gordini
93 A2 2 000 Jansen Falko / Maier Helmut D / D Ford Capri 2000 V4
94 A2 2 000 Carneborn Jan / Sylvan Hans-Erik S / S Opel Ascona 1900 SR
4 A2 2 000 Röhrl Walter / Berger Jochen D / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher
96 A2 2 000 Johansson Bertil / Toorell Patrick S / S Opel Ascona 1900 SR
97 A2 2 000 Hedén Hans / Carlsson Bo S / S Volvo 122 S
98 A2 2 000 Nilsson Börje / Olsson Anders S / S Volvo 122 S
10 A2 2 000 Carlsson Lars / Linzen Peter D / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher
114 A2 2 000 Eberhardt Rudi / D / D Opel Ascona 1900 SR
99 A2+2 000 Casselsjö Gilbert / Berlin Lars S / S Ford Capri 2600 RS
100 A2+2 000 Britth Hasse G. / Olsson Magnus S / S Ford Capri 2600 RS
11 A4+1 600 Knorr Wolfgang / Pitz Willi-Peter D / D Porsche Carrera RS
2 B5 neom Munari Sandro / Mannucci Mario I / I Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF
3 B5 neom Lampinen Simo / Sodano Piero SF / I Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF
6 B5 neom Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Alpine-Renault A 110 – 1800
101 B5 neom Ing. Bold Petr / Ing. Bojas Karel CS / CS Škoda 110 L Rallye
102 B5 neom Halada Zdeněk / Kozák Karel CS / CS BMW 2002 Ti Alpina
103 B5 neom Císař Antonín / Hron I. CS / CS Škoda 110 L Rallye
104 B5 neom Votoupal František / Suk Jiljí CS / CS Škoda 1000 MB
105 B5 neom Ing. Šedivý Jiří / Janeček Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé
111 B5 neom Fennes Johannes / Unger Josef A / A  

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 2 000 Röhrl Walter / Berger Jochen D / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher 15 826
2. 1. B5 neom Munari Sandro / Mannucci Mario I / I Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF 16 847
3. 2. A2 2 000 Carneborn Jan / Sylvan Hans-Erik S / S Opel Ascona 1900 SR 17 847
4. 1. A2 1 300 Jelínek Jaroslav / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 120 S Rallye 18 003
5. 1. A1 2 000 Hellberg Clarence / Sjöborg Anders S / S BMW 2002 Tii 18 175
6. 2. A2 1 300 Žid Milan / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 120 S Rallye 18 285
7. 2. A1 2 000 Larsson Kurt / Johansson Lennart S / S Opel Kadett Sprint 1900 18 571
8. 3. A1 2 000 Börjesson Ruben / Sternerová Marianne S / S Opel Ascona 1900 18 576
9. 1. A2+2 000 Casselsjö Gilbert / Berlin Lars S / S Ford Capri 2600 RS 18 623
10. 1. A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé 18 834
11. 1. A2 1 600 Lunström Bengt / Johanson Stig S / S Toyota Celica 1600 TA 20K 19 618
12. 1. A2 1 000 Hommel Peter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353 19 618
13. 2. A2 1 000 Konečný Karel / Roudnický Jan CS / CS Škoda 100 L 19 791
14. 2. A2 1 150 Blahna Václav / Čermák Miloslav CS / CS Škoda 110 L Rallye 19 915
15. 2. B5 neom Ing. Šedivý Jiří / Janeček Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé 19 940
16. 1. A1 1 150 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353 20 545
17. 2. A1 1 150 Udlínek František / Nosál Václav CS / CS Škoda 110 R Coupé 20 782
18. 3. A2 1 300 Ing. Popilka Milan / Ing. Havlín František CS / CS Škoda 120 S Rallye 20 832
19. 3. A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye 20 835
20. 1. A1 2 000 Mallet Francois / Moreau Jean-Paul F / F Peugeot 504 TI 21 107
21. 3. B5 neom Císař Antonín / Hron I. ………. CS / CS Škoda 110 L Rallye 21 327
22. 1. A2 850 Ullmann Hans – Lange Werner DDR / DDR Trabant 601 21 695
23. 2. A1 1 150 Brotánek Miroslav / Kloc Josef CS / CS FIAT 128 Coupé S 1100 21 775
24. 4. A2 1 300 Veselý Ladislav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 120 S Rallye 21 901
25. 3. A2 1 000 Krobot Jan / Černý Zdeněk CS / CS Škoda 100 L 22 068
26. 4. A2 1 000 Diblík Jan / Roubic Karel CS / CS Škoda 100 L 22 343
27. 4. A2 1 150 Černohorský Petr / Týce Miloš CS / CS Škoda 110 L Rallye 22 593
28. 5. A2 1 150 Gerlich Milan / Krečmer Jaroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye 20 835
29. 5. A2 1 300 Pavlík Leo / Ruda Stanislav CS / CS Škoda 120 S Rallye 22 855
30. 6. A2 1 150 Svoboda Jan / Kolman Petr CS / CS Škoda 110 L Rallye 22 924
31. 4. A1 1 000 Šlapáček Václav / Picek Václav CS / CS Škoda 110 L 22 928
32. 7. A2 1 150 Kunc Milan / Koubský Stanislav CS / CS Škoda 110 L Rallye 23 368
33. 6. A2 1 300 Horváth Arpád / Matlovič Celestin CS / CS Škoda 120 S Rallye 24 066
34. 4. B5 neom. Votoupal František / Suk Jiljí CS / CS Škoda 1000 MB 26 497
35. 2. A2 850 Samec Jiří / Trojan Zdeněk CS / CS Trabant 601 26 567
36. 5. A2 1 000 Ing. Peřinka Jan / Ing. Peřinka Jaroslav CS / CS Wartburg 353 30 744
37. 3. A2 850 Dřevo Josef / Balík Ivan CS / CS Trabant 601 39 239

<< Ročník 1972          Ročník 1974 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign