Ročník 1974

soutěž mistrovství Evropy jezdců a mistrovství Československa Klatovy – Plzeň

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
8 A1 1 000 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353
12 A1 1 000 Weitz / Fromman DDR / DDR Wartburg 353
13 A1 1 000 Wallenwein / Schopp D / D FIAT 127
16 A1 1 150 Brotánek Miroslav / Mirovský CS / CS FIAT 128 Coupé SL 1100
17 A1 1 150 Rais Miloslav / Kožíšek Zbyněk CS / CS FIAT 128 Coupé SL 1100
18 A1 1 150 Kloc Josef / Grymová CS / CS FIAT 128 Coupé S 1100
19 A1 1 150 Kraus Alois / Bühring Bernd D / D FIAT 128 Coupé S 1100
21 A1 1 600 Wurmannstätter Andreas / Eilert Bernhard D / D Peugeot 304 S Berline
22 A1 1 600 Kasberg / Siebert D / D Ford Escort Sport
23 A1 1 600 Fennes Johannes / Strommer A / A Ford Escort Mexico
24 A1 1 600 Olsson Dag / Johansson Hans S / S Nissan Datsun 1600 SSS
28 A1 1 600 Britth Hasse G. / Hedén Hans S / S FIAT 124 Special T
30 A1 1 600 Kaufhold Jürgen / Klemenz Otto-Karl D / D Opel Ascona 1600
31 A1 1 600 Giese Wolf / Heinig Ulf D / D Opel Ascona 1600
32 A1 1 600 Schweizer Werner / Ostmann Bernard D / D Opel Ascona 1600
115 A1 1 600 Wellmann Karl-Heinrich / Aulbert Udo D / D Opel Ascona 1600
36 A1 2 000 Junge / Junge D / D Opel Ascona 1900
37 A1 2 000 Wilhelmsson Tommy / Johansson Arne S / S BMW 2002 Tii
39 A1 2 000 Bohne Holger / Moormann D / D BMW 2002 Tii
41 A1 2 000 Scheffel Günter / Hartsch Horst D / D BMW 2002 Tii
44 A2 850 Trojan Zdeněk / Samec Jiří CS / CS Trabant 601
45 A2 850 Malina Jan / Rejmon Jan CS / CS Trabant 601
46 A2 850 Kročil Milan / Rejmon Pavel CS / CS Trabant 601
47 A2 850 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
48 A2 850 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
49 A2 850 Piehler Helmut / Riedel Klaus DDR / DDR Trabant 601
51 A2 1 000 Trojan Karel / Šlemín Pavel CS / CS Wartburg 353
9 A2 1 000 Šimek Karel / Landecký Ota CS / CS Škoda 100 L
54 A2 1 000 Krobot Jan / Černý Zdeněk CS / CS Škoda 100 L
55 A2 1 000 Ing. Peřinka Jan / Pavlík Jaroslav CS / CS Wartburg 353
56 A2 1 000 Vopička Karel / Burda Josef CS / CS Wartburg 353
58 A2 1 000 Niebergall Horst / Heitemann DDR / DDR Wartburg 353
59 A2 1 000 Mielke / Tröger DDR / DDR Wartburg 353
61 A2 1 150 Vacík / Mikula CS / CS Renault R8
63 A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánková Alena CS / CS Škoda 110 L Rallye
65 A2 1 150 Udlínek František / Pavlovský Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé
66 A2 1 150 Ing. Šedivý Jiří / Janeček Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé
67 A2 1 150 Černohorský Petr / Týce Miloš CS / CS Škoda 110 L Rallye
68 A2 1 150 Myslík Vladimír / Hodboď Vladimír CS / CS Škoda 110 L Rallye
69 A2 1 150 Polívka Zdeněk / Hamouz CS / CS Škoda 110 L Rallye
71 A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye
72 A2 1 150 Svoboda Jan / Kolman Petr CS / CS Škoda 110 L Rallye
74 A2 1 150 Čemus Jan / Ing. Kovář Jaroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
120 A2 1 150 Pallag Milan / Jurkovič CS / CS Škoda 110 L Rallye
75 A2 1 300 Dolejš Antonín / Hrbek Miroslav CS / CS Škoda 120 S Rallye
7 A2 1 300 Jelínek Jaroslav / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 120 S Rallye
77 A2 1 300 Havel / Šrámek CS / CS Škoda 120 S Rallye
78 A2 1 300 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye
79 A2 1 300 Horváth Arpád / Ing. Hybáček Ján CS / CS Škoda 120 S Rallye
80 A2 1 300 Trajbold Jan / Váchová Eva CS / CS Škoda 120 S Rallye
81 A2 1 300 Blahna Václav / Čermák Miloslav CS / CS Škoda 120 S Rallye
82 A2 1 300 Sivík Josef / Kyjánková Hana CS / CS Škoda 120 S Rallye
83 A2 1 300 Kec Zdeněk / Roubic Karel CS / CS Škoda 120 S Rallye
84 A2 1 300 Pavlík Leo / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 120 S Rallye
87 A2 1 300 Soukup Jan / Zapadlo Miloslav CS / CS Škoda 120 S Rallye
88 A2 1 300 Kunc Miloslav / Koubský Stanislav CS / CS Škoda 120 S Rallye
90 A2 1 300 Veselý Ladislav / Veselá CS / CS Škoda 120 S Rallye
91 A2 1 300 Motlík / MUDr. Kozel CS / CS Renault R8 Gordini 1300
119 A2 1 300 Jansen Falko / Maier Helmut D / D Simca 1100 Special HA
99 A2 2 000 Kurrle Hans Peter / Oliv Wolfgang D / D BMW 1600-2
2 A2 2 000 Röhrl Walter / Berger Jochen D / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher
10 A2 2 000 Carlsson Lars / Linzen Peter S / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher
101 A2 2 000 Mayer (Maier, Mainer) / Reitler A / A Volvo 142 S
102 A2 2 000 Memmel Erhard / Meditz D / D Opel Ascona 1900 SR
103 A2 2 000 Carneborn Jan / Johansson Lennart S / S Opel Ascona 1900 SR Automatic
104 A2 2 000 Hellberg Clarence / Sjöborg Anders S / S Opel Ascona 1900 SR
105 A2 2 000 Pettersson Tommy / Andersson S / S BMW 2002 Tii
106 A2 2 000 Moreau Jean-Paul / Mallet Francois F / F Peugeot 504 TI
107 A2 2 000 Nilsson Börje / Olsson Anders S / S Volvo 142 S
92 A2 2 000 Chlup Zdeněk / Kolář CS / CS Ford Capri
110 A3 +1 600 Krahner / Krahner S / S Alpine-Renault A 110 – 1800
114 A3 +1 600 Thoma / Koob D / D Porsche 911 S

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 2 000 Röhrl Walter / Berger Jochen D / D Opel Ascona 1900 SR Irmscher 17 823
2. 2. A2 2 000 Carneborn Jan / Johansson Lennart S / S Opel Ascona 1900 SR Automatic 18 791
3. 1. A2 1 000 Šimek Karel / Landecký Ota CS / CS Škoda 100 L 19 134
4. 1. A1 2 000 Wilhelmsson Tommy / Johansson Arne S / S BMW 2002 Tii 19 245
5. 1. A2 1 150 Udlínek František / Pavlovský Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé 19 871
6. 1. A1 1 600 Kaufhold Jürgen / Klemenz Otto-Karl D / D Opel Ascona 1600 20 518
7. 1. A2 1 300 Sivík Josef / Kyjánková Hana CS / CS Škoda 120 S Rallye 20 913
8. 2. A1 1 600 Olsson Dag / Johansson Hans S / S Nissan Datsun 1600 SSS 21 183
9. 1. A1 1 000 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353 21 499
10. 1. A2 850 Piehler Helmut / Riedel Klaus DDR / DDR Trabant 601 21 838
11. 2. A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye 22 055
12. 3. A2 2 000 Kurrle Hans Peter / Oliv Wolfgang D / D BMW 1600-2 22 455
13. 3. A1 1 600 Schweizer Werner / Ostmann Bernard D / D Opel Ascona 1600 22 576
14. 2. A2 1 300 Dolejš Antonín / Hrbek Miroslav CS / CS Škoda 120 S Rallye 22 916
15. 3. A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánková Alena CS / CS Škoda 110 L Rallye 23 013
16. 1. A1 1 150 Kraus Alois / Bühring Bernd D / D FIAT 128 Coupé S 1100 23 144
17. 3. A2 1 300 Kec Zdeněk / Roubic Karel CS / CS Škoda 120 S Rallye 23 146
18. 4. A1 1 600 Wurmannstätter Andreas / Eilert Bernhard D / D Peugeot 304 S Berline 23 583
19. 2. A1 2 000 Scheffel Günter / Hartsch Horst D / D BMW 2002 Tii 23 803
20. 4. A2 2 000 Moreau Jean-Paul / Mallet Francois F / F Peugeot 504 TI 24 093
21. 2. A2 850 Kročil Milan / Rejmon Pavel CS / CS Trabant 601 24 897
22. 2. A2 1 000 Trojan Karel / Šlemín Pavel CS / CS Wartburg 353 25 318
23. 5. A1 1 600 Giese Wolf / Heinig Ulf D / D Opel Ascona 1600 25 421
24. 3. A2 1 000 Vopička Karel / Burda Josef CS / CS Wartburg 353 27 164
25. 2. A1 1 150 Rais Miloslav / Kožíšek Zbyněk CS / CS FIAT 128 Coupé SL 1100 27 371 (26771)
26. 3. A2 850 Malina Jan / Rejmon Jan CS / CS Trabant 601 28 852

<< Ročník 1973

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign