Ročník 1963

soutěž mistrovství Československa Praha – Karlovy Vary

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A2 1 150 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia
2 A2 1 150 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda Octavia
3 A1 1 150 Vokoun Vladimír / Baxa Miroslav CS / CS Škoda Octavia
4 A2 1 150 Ing. Poliaček Juraj / Dražil Josef CS / CS Škoda Octavia
5 A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Andreovský František CS / CS Škoda Octavia
6 A2 1 150 Ing. Kroupa Libor / Valenta Zdeněk CS / CS Wartburg 1000
7 A2 850 Pištěk Theodor / Slavík Vlastimil CS / CS SAAB 96
8 A1 1 150 Egemová Alena / Somr Jiří CS / CS FIAT Abarth 850 TC
9 A2 850 Treybal Zdeněk / Sekáč Ladislav CS / CS SAAB 96
10 A1 1 150 Mráz Viktor / Štefan Jan CS / CS Wartburg 1000
11 A1 1 150 Skalický Jiří / Ing. Peer Václav CS / CS Renault R8
12 A1 1 150 Šustr Jaroslav / Bláha Miloš CS / CS Škoda Octavia
13 A2 850 Branda Ladislav / Mrázek Jan CS / CS SAAB 96
14 A2 1 150 Poživil Václav / CS / CS Wartburg 1000
15 A1 1 150 Kolář Antonín / Rauscher František CS / CS Škoda 440
16 A2 850 Halada Miloslav / Czurda Walter CS / CS FIAT 600 D
17 A2 850 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS FIAT 600 D
18 A1 1 600 Fiala Bedřich / Volek Vladimír CS / CS Škoda Octavia Super
19 A1 1 150 Hlavnička Karel / MUDr. Symon Karel CS / CS Škoda 440
20 A1 1 600 Ing. Kraus Ivan / Ing. Petr Miroslav CS / CS Škoda Octavia Super
21 A1 1 150 Hank Josef / Jandura Jiří CS / CS Škoda 440
22 A1 1 600 Vadroň Václav / Kupec Zdeněk CS / CS Škoda Octavia Super
23 A2 1 150 Žigraiová Ileana / Straka Ján CS / CS Škoda 440
24 A2 1 150 Vodička Jaroslav / Nývlt Vratislav CS / CS Škoda 440
25 A1 1 600 Burda Josef / Prokop Stanislav CS / CS Škoda Octavia Super
26 A2 1 150 Řepa Karel / Vojtěch Josef CS / CS Škoda Octavia
27 A2 1 150 Netoušek Jan / Hlaváček Jiří CS / CS Škoda 440
28 A2 1 150 Oppitz Antonín / Kroupa Miloslav CS / CS Škoda 440
29 A2 1 150 Stejskal Miroslav / Jura Lubomír CS / CS Škoda 440
30 A1 1 600 Cankař Josef / Sloboda Karel CS / CS Škoda Octavia Super
31 A1 1 600 Parma Vladimír / Klíma Mojmír CS / CS Škoda Octavia Super
32 A1 1 150 Šimůnek Stanislav / Šimůnek Josef CS / CS Škoda Octavia
33 A1 1 150 Stehlík Karel / Siaryj Vladimír CS / CS Wartburg 900
34 A1 1 600 Dobiáš Josef / Ort Roland CS / CS Škoda Octavia Combi
35 A2 1 150 Matuška Josef / Kroupa Miloslav CS / CS Škoda 440
36 A2 1 150 Břicháč Milan / Bil Břetislav CS / CS Škoda 440
37 A2 1 150 Pavlík Jaroslav / Jaroš František CS / CS IFA F9
38 A1 1 600 Bohuslav Josef / Mazur Stanislav CS / CS Škoda Octavia Super
39 A1 1 150 Bervid Václav / Dubský Jeroným CS / CS Škoda 440/Octavia
40 A1 1 150 Kaliba František / Potměšil Ota CS / CS Škoda Octavia
41 A1 1 150 Šífa Milan / Liška Miroslav CS / CS Škoda 440
42 A1 1 150 Flégr Ladislav / Macela Vladimír CS / CS Škoda 440
43 A1 1 150 Kmoch Zdeněk / Mudra Rudolf CS / CS Škoda Octavia
44 A2 850 Ing. Kalmus Wolfgang / Sedláček Milan (Plzeň) CS / CS Renault 4 CV
45 A2 850 Groszová Sylva / Novák Miroslav CS / CS FIAT 600 D
46 A2 1 150 Marek Jan / Janeček František CS / CS Škoda Octavia
47 A1 1 600 Matějka Ladislav / Plojhar Josef CS / CS Hillman Minx III B
48 A1 1 600 Sobota Rudolf / Sobotová Jiřina CS / CS Škoda Octavia Super
49 A1 1 150 Ing. Čestnější Alexandr / Kubelka CS / CS Škoda Octavia
50 A2 850 Geidel Karl-Hans / Kessler Gerhard DDR / DDR Trabant 600
51 A2 1 150 Rudolph Wolfgang / Bergner Helmut DDR / DDR Wartburg 1000
52 A1 1 150 Müller Willy / Schkranz Wenzel DDR / DDR Škoda Octavia
53 A1 1 600 Doležel Bedřich / Chládek CS / CS Hillman Minx III B
55 A1 1 600 Kučera / Neumann Jan CS / CS Simca Aronde
56 A1 1 600 Kříž Štěpán / Čejka Otto CS / CS Škoda Octavia Super
57 A1 1 150 Černoch Miroslav / Tomis Ilja CS / CS Škoda Octavia
61 A2 +1 600 Mark Alois / Raška Zdeněk CS / CS Tatra 2-603
62 A2 +1 600 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603
64 A2 +1 600 Pavelka Jaroslav / Lacina Gustav CS / CS Tatra 2-603
65 B3 1 300 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda Octavia TS 1200 GT
66 B3 1 150 Horsák Oldřich / Kareš Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport GT
67 A2 1 600 Hubáček Vladimír / Švejda Petr CS / CS Škoda Octavia Super
68 A2 1 600 Vidner Josef / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
69 A2 1 600 Brunclík Oldřich / Zrzavý Miroslav CS / CS Škoda 1202 STW
70 A2 1 600 JUDr. Jílek Antonín / Kresl Ladislav CS / CS Škoda Octavia Super
71 B3 1 150 Hrdina Štěpán / Hrdinová Marie CS / CS Škoda 440
72 B3 1 300 Křelina Vladimír / Chlustina Václav CS / CS Škoda Felicia Super GT
73 A2 1 600 Kec Zdeněk / Kecová Marie CS / CS Škoda Octavia Super
74 A2 1 600 Sedláček Milan (Praha) / Vítek Miloslav CS / CS Škoda Octavia Super
75 B3 1 150 Cejnar Karel / Procházka Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
76 B3 1 300 Zach Václav / Kanta Jan CS / CS Škoda 440 (motor 1221 cm3)
77 B3 1 300 Janout Jaroslav / Pešek Zdeněk CS / CS Škoda Octavia TS 1200
78 B3 1 300 Čapek Jan st. / Žáček Václav CS / CS Škoda Octavia Super
79 A2 +1 600 Brožek Josef / Rak CS / CS Tatra 2-603
80 A2 +1 600 Pělucha Jiří / Ing. Gajdoš Jiří CS / CS Tatra 2-603
81 A2 +1 600 Čechmánek Zdeněk / Mohyla Jaromír CS / CS Tatra 2-603
82 A2 +1 600 Chovanec Josef / Stiborek Bohuslav CS / CS Tatra 2-603
83 A2 1 600 Dražan Ladislav / Petřík Milan CS / CS Škoda Octavia Super
84 A2 1 600 Staněk Bohumil / Kliment CS / CS Škoda Octavia Super
85 B3 1 150 Hybáček Miroslav / Ing. Mičík Milan CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
86 B3 1 150 Procházka Zdeněk / Weiss Jiří CS / CS Škoda Felicia
87 B3 1 150 Jílek Karel / Hromulák Jan CS / CS Škoda 440
88 B3 1 150 Němec Antonín / Faltys Miroslav CS / CS Škoda Felicia
89 B3 1 300 Bachtík Alois / Novotný Jaroslav CS / CS Škoda Felicia Super
90 B3 1 300 Kutra Vladimír / Kunc Miloslav CS / CS Škoda 450 (motor 1221 cm3)
91 B3 1 300 Svášek Zdeněk / Černý Václav CS / CS Škoda 440 (motor 1221 cm3)
92 A2 1 600 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda 440 (motor 1221 cm3)
93 B3 1 300 Vlk Jiří / Buček Josef CS / CS Škoda Octavia TS 1200
94 B3 1 150 Ing. Turek Zdeněk / Ing. Nedělka Miroslav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
95 B3 1 300 Kříž Štěpán / Čejka Otto CS / CS Škoda Octavia TS 1200
96 B3 1 300 Mikule Vlastimil / Bartoš Jaroslav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
97 B3 1 150 Ing. Urban Oldřich / Vrtal Arnošt CS / CS Škoda 440
98 B3 1 150 Ing. Drahoš Bohumil / Fikar Rudolf CS / CS Škoda Felicia
99 B3 1 150 Mühlheim Karel / Kubík Vladislav CS / CS Škoda Felicia
100 B3 1 150 Svoboda Václav / Hrubý Aleš CS / CS Škoda 450
101 B3 1 150 Ejem Juraj / Chodas Milan CS / CS Škoda Octavia
102 A2 +1 600 Kopecký Václav / Mrkvička Jiří CS / CS Tatra 603
103 A2 +1 600 Kosek Jiří / Zima Václav CS / CS Volga M-21 K
104 A2 +1 600 Bárta Ladislav / Ing. Kunc Josef CS / CS Volga M-21 K
105 A2 +1 600 Vohralík Jiří / Hamal Otakar CS / CS Volga M-21 K

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 850 Treybal Zdeněk / Sekáč Ladislav CS / CS SAAB 96 1 464,798
2. 1. A1 1 150 Egemová Alena / Somr Jiří CS / CS FIAT Abarth 850 TC 1 490,643
3. 1. B3 1 300 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda Octavia TS 1200 GT 1 522,613
4. 1. A2 +1 600 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603 1 527,664
5. 1. B3 1 150 Horsák Oldřich / Kareš Josef CS / CS Škoda Octavia Touring Sport GT 1 531,732
6. 1. A2 1 600 Vidner Josef / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super 1 536,685
7. 2. A2 +1 600 Mark Alois / Raška Zdeněk CS / CS Tatra 2-603 1546,808
8. 2. A1 1 150 Mráz Viktor / Štefan Jan CS / CS Wartburg 1000 1 561,983
9. 3. A2 +1 600 Pavelka Jaroslav / Lacina Gustav CS / CS Tatra 2-603 1 565,831
10. 2. A2 1 600 Hubáček Vladimír / Švejda Petr CS / CS Škoda Octavia Super 1 596,358
11. 2. A2 850 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS FIAT 600 D 1 696,386
12. 3. A2 1 600 Staněk Bohumil / Kliment CS / CS Škoda Octavia Super 1 750,962
13. 2. B3 1 150 Hybáček Miroslav / Ing. Mičík Milan CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 1 780,745
14. 4. A2 1 600 JUDr. Jílek Antonín / Kresl Ladislav CS / CS Škoda Octavia Super 1 809,597
15. 1. A1 1 600 Kříž Štěpán / Čejka Otto CS / CS Škoda Octavia Super 1 821,063
16. 2. B3 1 300 Čapek Jan st. / Žáček Václav CS / CS Škoda Octavia Super 1 827,952
17. 3. B3 1 300 Janout Jaroslav / Pešek Zdeněk CS / CS Škoda Octavia TS 1200 1 848,143
18. 3. A1 1 150 Vokoun Vladimír / Baxa Miroslav CS / CS Škoda Octavia 1 904,360
19. 2. A1 1 600 Cankař Josef / Sloboda Karel CS / CS Škoda Octavia Super 1 918,615
20. 4. A2 +1 600 Pělucha Jiří / Ing. Gajdoš Jiří CS / CS Tatra 2-603 1 928,498
21. 4. A1 1 150 Stehlík Karel / Siaryj Vladimír CS / CS Wartburg 900 1 931,308
22. 3. B3 1 150 Ing. Turek Zdeněk / Ing. Nedělka Miroslav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport 2 135,540
23 5. A2 +1 600 Chovanec Josef / Stiborek Bohuslav CS / CS Tatra 2-603 2 209,447
24. 4. B3 1 150 Mühlheim Karel / Kubík Vladislav CS / CS Škoda Felicia 2 230,529
25. 6. A2 +1 600 Vohralík Jiří / Hamal Otakar CS / CS Volga M-21 K 2 307,417
26. 4. B3 1 300 Bachtík Alois / Novotný Jaroslav CS / CS Škoda Felicia Super 2 382,481
27. 5. B3 1 150 Ing. Urban Oldřich / Vrtal Arnošt CS / CS Škoda 440 2 482,098
28. 5. B3 1 300 Svášek Zdeněk / Černý Václav CS / CS Škoda 440 2 538,312
29. 1. A2 1 150 Žigraiová Ileana / Straka Ján CS / CS Škoda 440 2 574,828
30. 5. A2 1 600 Kec Zdeněk / Kecová Marie CS / CS Škoda Octavia Super 2 586,952
31. 7. A2 +1 600 Kosek Jiří / Zima Václav CS / CS Volga M-21 K 2 624,363
32. 5. A1 1 150 Bervid Václav / Dubský Jeroným CS / CS Škoda 440/Octavia 2 672,954
33. 3. A1 1 600 Vadroň Václav / Kupec Zdeněk CS / CS Škoda Octavia Super 2 929,625
34. 6. A2 1 600 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda 440 (motor 1221 cm3) 3 390,253
35. 2. A2 1 150 Matuška Josef / Kroupa Miloslav CS / CS Škoda 440 3 418,676
36. 3. A2 1 150 Stejskal Miroslav / Jura Lubomír CS / CS Škoda 440 3 449,299
37. 4. A2 1 150 Pavlík Jaroslav / Jaroš František CS / CS IFA F9 3 492,899
38. 6. A1 1 150 Kmoch Zdeněk / Mudra Rudolf CS / CS Škoda Octavia 4 335,181
39. 3. A2 850 Groszová Sylva / Novák Miroslav CS / CS FIAT 600 D 4 503,561
40. 4. A1 1 600 Parma Vladimír / Klíma Mojmír CS / CS Škoda Octavia Super 4 603,872
41. 7. A1 1 150 Kolář Antonín / Rauscher František CS / CS Škoda 440 4 688,576

<< Ročník 1962          Ročník 1964 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign