Ročník 1964

mezinárodní automobilová soutěž volná a mistrovství Československa Praha – Praha

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A2 850 Treybal Zdeněk / Sekáč Ladislav CS / CS SAAB 96 Sport
2 A2 1 000 Skalický Jiří / Šustr Jaroslav CS / CS Renault R8
3 A2 1 000 Egemová Alena / Kecová Marie CS / CS FIAT Abarth 1000 Berlina
4 A2 1 000 Kec Zdeněk / Dvořák Oldřich CS / CS Renault R8
5 A2 850 Brož Milan / Čáslavka Miroslav CS / CS SAAB 96
6 A2 850 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS FIAT 600 D
7 A2 850 Štefan Jan / Křelina Vladimír CS / CS FIAT 600 D
10 A2 1 000 Rüttinger Günter / Thiel Paul DDR / DDR Wartburg 1000
11 A2 1 000 Otto Kurt / Hanf Hermann DDR / DDR Wartburg 1000
12 A2 1 000 Jäger Werner / Möller Erich DDR / DDR Wartburg 1000
13 A2 1 000 Rüdiger Kurt / Griess Günter DDR / DDR Wartburg 1000
14 A2 850 §Jesz Jerzy / Zawisz Josef PL / PL Syrena 103
15 A2 1 000 Tobolski Alfons / Sypniewski Jerzy PL / PL Wartburg 1000
16 A2 850 Kneževič Predrag / Karleuša Nedeljko YU / YU FIAT 600 D
17 A2 1 000 Bartkowiak Oton / Hellis Wladyslaw PL / PL Simca 1000 GL
18 A2 1 000 Mietzner Gerhard / Dörwald Rainer DDR / DDR Wartburg 1000
19 A2 1 000 Haak Artur / Schramm Werner DDR / DDR Wartburg 1000
20 A2 1 000 Armstroff Herbert / Hildebrand Reinhard DDR / DDR Wartburg 1000
21 A2 1 000 Rudolph Wolfgang / Bergner Helmut DDR / DDR Wartburg 1000
22 A2 1 000 Pawlitka Ryszard / Kosecki Henryk PL / PL Wartburg 1000
23 A2 1 000 Kiss Gyorgy / Kondorosi H / H Wartburg 1000
24 A2 1 000 Csikos Lájos / Dome Jozsef H / H Wartburg 1000
25 A2 700 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601
26 A2 700 Zasada Sobieslaw / Osiňski Kazimierz PL / PL Steyr-Puch 650 TR II
27 A2 700 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
28 A2 700 Svoboda Václav / Bohuslav Josef CS / CS NSU Prinz 4
29 A2 700 Landgraf Karl / Georgie Manfred DDR / DDR Trabant 601
30 A2 700 Mizera Otakar / Dražan Ladislav CS / CS NSU Sport-Prinz
31 A2 700 Galle Franz / Pestel Harry DDR / DDR Trabant 601
32 A2 700 Witt Peter / Tolk Alfred DDR / DDR Trabant 601
33 A2 700 Lukes Manfred / Zehlike Konrad DDR / DDR Trabant 601
34 A2 700 Golde Dieter / Dressel Hartmut DDR / DDR Trabant 601
35 A2 700 Wolf Rudolf / Wolfová Gertraude DDR / DDR Trabant 601
36 A2 700 Richter Manfred / Hecker Werner DDR / DDR Trabant 601
37 A2 700 Nytra Ludvík / Vaněk Karel CS / CS Trabant 601
41 A2 2 500 Mark Alois / Čechmánek Zdeněk CS / CS Tatra 2-603
42 A2 2 500 Pavelka Jaroslav / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603
43 A2 2 500 Bocanek Stani / Klosse Helmut A / A Volvo 544 Sport
44 A2 2 500 Bohrn Gerhard / Kafunek Gerhard A / A Ford Consul Cortina GT
45 A2 2 000 Fiedeler Rudolf / Coldewey D / D Peugeot 404 Berline
46 A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603
47 A2 2 500 Raška Zdeněk / Mohyla Jaromír CS / CS Tatra 2-603
51 A2 1 300 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda Octavia TS 1200
52 A2 1 300 Vidner Josef / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
53 A2 1 300 Hubáček Vladimír / Somr Jiří CS / CS Škoda Octavia TS 1200
54 A2 1 300 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia TS 1200
55 A2 1 300 Pöltinger Walter / Hartinger Johan-Hans A / A Morris Cooper S
56 A2 1 300 Bobek Václav ml. / Švejda Petr CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
57 A2 1 300 Jansen Falko / Mitterer Christian D / D Glas 1204 TS
58 A2 1 300 Vourdoubakis Minas / Psihas Jean GR / GR Škoda Octavia TS 1200
61 A2 1 300 Jílek Karel / Hromulák Jan CS / CS Škoda Octavia TS 1200
62 A2 1 300 Žigraiová Ileana / Jadroň Alador CS / CS Škoda 440
63 A2 1 300 Bártl Jiří / Šmidrkal Oldřich CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
64 A2 1 300 Míka Milan / Sedláček Milan (Praha) CS / CS Škoda Octavia TS 1200
65 A2 1 300 Netoušek Jan / Hlaváček Jiří CS / CS Škoda Octavia TS 1200
66 A2 1 300 Vodička Jaroslav / Nývlt Vratislav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
67 A2 1 300 Kříž Štěpán / Chaloupka Otto CS / CS Škoda Octavia TS 1200
68 A2 1 300 Ing. Turek Zdeněk / Ing. Nedělka Miroslav CS / CS Škoda Octavia Super
69 A2 1 300 Chlustina Václav / Řehák Jaroslav CS / CS Škoda Octavia
70 A2 1 300 Černoch Miroslav / Ruboš Oleg CS / CS Škoda Octavia
71 A2 1 300 Stejskal Miroslav / Musil Václav CS / CS Škoda 440
72 A2 1 300 Bohuslav Josef / Krupka Jaroslav CS / CS Škoda Octavia
73 A2 1 300 Smetaník Bohumil / Stehlík František CS / CS Škoda 440
74 B3 1 300 Mrázek Josef / Nosál Václav CS / CS Škoda Octavia TS 1200
75 A2 1 300 Hlavnička Karel / MUDr. Symon Karel CS / CS Škoda 440
76 A2 1 300 Lerek Antonín / Nezbeda Emil CS / CS Škoda 440
77 A2 1 300 Miklánek Richard / Kovář Jaroslav CS / CS Škoda Octavia Super
78 A2 1 300 Břicháč Milan / Pavlovský Jiří CS / CS Škoda Octavia
79 A2 1 300 Matuška Josef / Kroupa Miloslav CS / CS Škoda 440
80 A2 1 300 Hnátek Antonín / Růžička CS / CS Škoda Octavia Super
81 A2 1 300 Svášek Zdeněk / Hrdina Štěpán CS / CS Škoda Octavia TS 1200
82 A2 1 300 Bil Břetislav / Panuš Václav CS / CS Škoda Octavia
83 A2 1 300 Parma Vladimír / Klíma Mojmír CS / CS Škoda Octavia TS 1200
84 A2 1 600 Kolka Václav / Štarha Karel CS / CS Moskvič 407
85 A2 1 300 Řepa Karel / Štěpán Václav CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
86 A2 1 300 Zink Reinhold / Morav Rudolf CS / CS Škoda Octavia Super
87 A2 1 300 Paszek Vladislav / Zagura Jiří CS / CS Škoda Octavia Touring Sport
88 A2 1 000 Syřiště Václav / Svoboda Josef CS / CS Opel Kadett
89 A2 1 300 Kovaříček / Slapnička CS / CS Škoda 440
90 B3 1 300 Horsák Oldřich / Kareš Josef CS / CS Škoda Octavia TS 1200 GT
91 B3 1 300 Brunclík Oldřich / Zrzavý Miroslav CS / CS Škoda 1202 STW GT
92 B3 1 300 Janout Jaroslav / Čapek Jan st. CS / CS Škoda Octavia TS 1200
93 B3 1 300 Kolář Antonín / Rauscher František CS / CS Škoda Octavia TS 1200
94 B3 1 600 Laue Johann / Laue D / D Porsche 356–1600 Super
95 B3 1 300 Procházka Zdeněk / Weiss Jiří CS / CS Škoda Felicia
96 B3 1 300 Bachtík Alois / Novotný Jaroslav CS / CS Škoda Felicia Super
97 B3 1 300 Mühlheim Karel / Janeček František CS / CS Škoda Felicia
98 B3 1 300 Kunc Miloslav / Pavlík Jaroslav CS / CS Škoda 450
99 B3 1300 Klinger / Fantyš CS / CS Škoda Octavia TS 1200

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 700 Zasada Sobieslaw / Osiňski Kazimierz PL / PL Steyr-Puch 650 TR II 3 682,098
2. 1. A2 850 Treybal Zdeněk / Sekáč Ladislav CS / CS SAAB 96 Sport 3 685,902
3. 1. A2 2 500 Mark Alois / Čechmánek Zdeněk CS / CS Tatra 2-603 3 791,882
4. 1. A2 1 300 Hubáček Vladimír / Somr Jiří CS / CS Škoda Octavia TS 1200 3 885,228
5. 2. A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603 3 938,710
6. 2. A2 1 300 Srnský Jiří / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda Octavia TS 1200 4 268,753
7. 3. A2 1 300 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Š Octavia TS 1200 4 322,889
8. 2. A2 850 Štefan Jan / Křelina Vladimír CS / CS FIAT 600 D 4 767,929
9. 3. A2 2 500 Bocanek Stani / Klosse Helmut A / A Volvo 544 Sport 4 795,278
10. 4. A2 1 300 Vourdoubakis Minas / Psihas Jean GR / GR Škoda Octavia TS 1200 4 963,438
11. 5. A2 1 300 Jílek Karel / Hromulák Jan CS / CS Škoda Octavia TS 1200 5 217,102
12. 3. A2 1 000 Kec Zdeněk / Dvořák Oldřich CS / CS Renault R8 5 218,124
13. 2. A2 700 Golde Dieter / Dressel Hartmut DDR / DDR Trabant 601 5 317,869
14. 4. A2 1 000 Mietzner Gerhard / Dörwald Rainer DDR / DDR Wartburg 1000 5 403,965

<< Ročník 1963          Ročník 1965 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign