Ročník 1968

soutěž mistrovství Evropy značek, mistrovství Československa, mistrovství Francie Písek – Písek

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A3 1 600 Jönsson Lasse / Ericsson Lasse S / S SAAB Sonett V4
2 A2 2 000 Zasada Sobieslaw / Postawka Fransiszek PL / PL Porsche 911 L
3 A3 1 600 Piot Jean-Francois / Todt Jean F / F Alpine-Renault A 110 – 1300 S
4 A2 1 300 Carlssonová Pat / Nyströmová Elisabeth GB / S Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,3 HF
5 A2 1 600 Lampinen Simo / Palm Torsten SF/S SAAB V4 Sedan
6 A2 1 150 Bobek Václav ml. / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda 1100 MB
7 A2 2 000 Johansson Bertil / Fransson Anders S / S Opel Rallye Kadett 1900 LS
8 A3 1 600 Vinatier Jean / Callewaert Marcel F / F Alpine-Renault A 110 – 1300 S
9 A2 1 300 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Renault R8 Gordini 1300
10 A2 1 300 Mikkola Hannu / Jarvi Anssi SF / SF Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,3 HF
11 A2 1 600 Lindberg Haakan / Reinicke Bo S / S SAAB V4 Sedan
12 A2 1 600 Syren Olle / Larsson Sven Olaf S / S Ford-Lotus Cortina Mk II
13 A2 1 150 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 1100 MB
14 A2 1 300 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Renault R8 Gordini 1300
15 A2 1 300 Källström Harry / Haggbom Gunnar S / S Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,3 HF
16 A2 1 600 Treybal Zdeněk / CS / SAAB V4 Sedan
17 A2 1 150 Žid Milan / Čech Josef CS / CS Škoda 1100 MB
20 A2 1 150 Papadimitrion Trifon / Wichmann Berndt GR / D NSU 1000 TTS
21 A2 1 300 Somr Jiří / Bohuslav Josef CS / CS Renault R8 Gordini 1300
22 A2 1 600 Ward Nicholas / Wood Robert GB / GB Ford-Lotus Cortina Mk II
23 A2 2 000 Freienstein Werner / Schäfer Peter G. D / D Porsche 911
24 A2 2 000 Hintersteiner Gerhard / A / BMW 1800 Ti
25 A2 1 600 Lowreyová Margaret / Watsonová Alice GB / GB Ford Escort Twin Cam
26 A2 1 600 Mercsényi Róbert / Rusznyák István H / H Opel Rekord Coupé
27 A2 +2 000 Vaskovič Eduard / Mescer Jurij SU / SU Volga M-21 M
28 A2 1 600 Dalka Stanislaw / Markowski Wladzimier PL / PL Porsche 912
29 A2 1 600 Staepelaere Gilbert / Aerts André B / B Ford Escort Twin Cam
30 A2 +2 000 Kalentiev A. I. / Jegorov Vadim SU / SU Volga M-21 M
31 A2 1 600 Mühling Peter / Krauss Hanns D / D ALFA ROMEO Giulia Sprint GT Veloce
32 A2 1 600 Bennier Hermann / Bartha Berndt A / A BMW 1600 Ti Alpina
33 A2 1 600 Gudlandt Manfred / Freudenburger D / D BMW 1600 Ti
34 A2 1 600 Kiskos Péter / Schiewerth Ottó H / H FIAT 1500
35 A2 1 300 Šustr Jaroslav / Stehlík Karel CS / CS Renault R8 Gordini 1300
38 A2 1 600 Kozlov Jurij / Ilin Viktor SU / SU Moskvič 408
39 A2     Škoda
40 A2 1 300 Halada Zdeněk / Podubecký Miroslav CS / CS Renault R8 Gordini 1300
41 A2 1 600 Těnišev Sergej / Kislych Valentin SU / SU Moskvič 408
42 A2 1 300 Bohrn Gerhard / Gubier Hermann A / A Opel Rallye-Kadett S
43 A2 1 300 Ing. Rosický Jiří / Ing. Krejčík Pavel CS / CS Renault R8 Gordini 1300
44 A2 1 600 Lifšic Michail / Šavelev Viktor SU / SU Moskvič 408
45 A2 1 300 Komornicki Krystof / Wisniowski Zygmunt PL / PL Renault R8 Gordini 1300
46 A2 1 150 Otto Kurt / Strehlow Wolfgang DDR / DDR Wartburg 353
47 A2 1 600 Cimmerman Gunnar / Dambis Arnold SU / SU Moskvič 408
48 A2 1 150 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1100 MB
49 A2 1 150 Rüttinger Günter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353
50 A2 1150 Brož Milan / Kolář Antonín CS / CS Austin Cooper
51 A2 1 150 Mrázek Josef / Ing. Dolek Jan CS / CS Škoda 1100 MB
52 A2 1 150 Culmbacher Egon / Thiel Paul DDR / DDR Wartburg 353
53 A2 1 150 Wurtz Franz ml. / Zögl Franz A / A Morris Cooper
54 A2 1 150 Vodseďálek Miloš / Landecký Oto CS / CS Škoda 1000 MBG
55 A2 1 150 Rüdiger Kurt / Gries Günter DDR / DDR Wartburg 353
56 A2 1 150 Jílek Karel / Veselý Ladislav CS / CS Škoda 1100 MB
57 A2 1 150 Henneleing Heiko / Junge Dieter D / D FIAT 850 Coupé
58 A2 1 150 Syřiště Václav / Kareš Josef CS / CS Škoda 1000 MB
59 A2 1 150 Hohlheimer Horst / Thuma Horst D / D FIAT 850 Coupé
60 A2 1 150 Dolzer Hans / Dolzer-Doblhofová Elfriede CS / CS Škoda 1000 MBG
61 A2 1 150 Ing. Bold Petr / Světnička Martin CS / CS Škoda 1000 MB
62 A2 1 150 Balatoni Mihály / Sándor István H / H Škoda 1000 MB
63 A2 1 150 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda 1100 MB
64 A2 1 150 Holzer Hanuš / Mičan Václav CS / CS Škoda 1000 MB
65 A2 1 150 Břicháč Milan / Plička Karel CS / CS Škoda 1000 MBG
66 A2 1 150 Zink Reinhold / Košťálek Jan CS / CS Škoda 1000 MBG
67 A2 1 150 Vitásek Karel / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 1100 MB
68 A2 1 150 Bil Břetislav / Průša Josef CS / CS Škoda 1000 MB
69 A2 1 150 Tichava Jiří / Musil Ludvík CS / CS Škoda 1000 MBG
70 A2 1 150 Šalanský Bohuslav / Forst Jan CS / CS Renault R8
71 A2 1 150 Horník Vratislav / Šíp Bohumil CS / CS Škoda 1100 MB
72 A2 1 150 Stejskal Miroslav / Baláž Bohuslav CS / CS Škoda 1000 MBG
73 A2 1 150 Liška Oldřich / Šafránek Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
74 A2 1 150 Kunc Miloslav / Beníšek Ludvík CS / CS Škoda 1000 MB
75 A2 1 150 Korcina František / Korcina Rudolf CS / CS Škoda 1000 MB
76 A2 1 150 Roller Bohumil / Zubal Josef CS / CS Škoda 1000 MBG
77 A2 1 150 Kapras Karel / Pakosta Ladislav CS / CS Škoda 1000 MBG
78 A2 1 150 Soukup Jan / Tvrdoň Milan CS / CS Škoda 1000 MBG
79 A2 1 150 Kovář Jaroslav / Červa Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
80 A2 1 150 Jelínek Jaroslav / Roudnický Jan CS / CS Škoda 1000 MBG
81 A2 1 150 Hlaváček Jiří / Brotánek Miroslav CS / CS Škoda 1000 MB
82 A2 1 150 Válek Zdeněk / Chroboková Amalie CS / CS Škoda 1100 MB
83 A2 1 150 Šrámek Miloš / Kafka …. CS / CS Škoda 1000 MBG
85 A2 1 150 Kadeřábek Josef / Fait Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
86 A2 1 150 Vokurka Karel / Ing. Nejtek Jiří CS / CS Škoda 1100 MB
87 A2 1 150 Dolejš Antonín / Studnička Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
88 A2 1 150 Parma Vladimír / Malcher Karel CS / CS Škoda 1000 MBG
89 A2 1150 Šůcha Václav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 1000 MBG
90 A2 1 150 Pavlík Jaroslav / Ing. Rosický František CS / CS Škoda 1000 MBG
91 A2 1 150 Linkenseder Josef / Kuhnert Jiří CS / CS Škoda 1000 MBG
100 A2 600 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601
101 A2 600 Jílková Alena / Trojan Karel CS / CS Trabant 601
102 A2 600 Geidel Karl-Heinz / König Karl DDR DDR Trabant 601
103 A2 600 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
104 A2 600 Chlustina Václav / Šanda Karel CS / CS Trabant 601
105 A2 600 Wolf Rodolf / Wolfová Gertraude DDR / DDR Trabant 601
106 A2 600 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
107 A2 600 JUDr. Jílek Antonín / Ing. Řehák Jaroslav CS / CS Trabant 601
108 A2 600 Lukes Manfred / Zehlike Konrad DDR / DDR Trabant 601
109 A2 600 Richter Manfred / Weissflog Sieghard DDR / DDR Trabant 601
110 A2 600 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
111 A2 600 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS Trabant 601
112 A2 600 Hetzer Manfred / Meinig Klaus DDR / DDR Trabant 601
114 A2 600 Czurda Walter / Duffek Jiří CS / CS Trabant 601
117 A2 1 150 Růžička František / Ing. Havlín František CS / CS Škoda 1000 MB
118 A2 1 150 Rašek Stanislav / Jerman Bohuslav CS / CS Škoda 1000 MB
119 A2 1 150 Rais Miloslav / Pošepný Josef CS / CS Škoda 1000 MB
120 A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánek Pavel CS / CS Škoda 1000 MBG

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A3 1 600 Vinatier Jean / Callewaert Marcel F / F Alpine-Renault A 110 – 1300 S 6 230
2. 1. A2 1 600 Lampinen Simo / Palm Torsten SF/S SAAB V4 Sedan 6 526
3. 2. A2 1 600 Staepelaere Gilbert / Aerts André B / B Ford Escort Twin Cam 6 577
4. 3. A2 1 600 Lindberg Hakan / Reinicke Bo Werner S / S SAAB V4 Sedan 6 595
5. 2. A3 1 600 Piot Jean-Francois / Todt Jean F / F Alpine-Renault A 110 – 1300 S 6 638
6. 4. A2 1 600 Bennier Herman / Bartha Berndt A / A BMW 1600 Ti 7 304
7. 1. A2 1 300 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Renault R8 Gordini 1300 7 542
8. 1. A2 1 150 Žid Milan / Čech Josef CS / CS Škoda 1000 MB 8 339
9. 1. A2 600 Galle Franz st. / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601 8 846
10. 2. A2 600 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601 9 210
11. 1. A2 2 000 Johansson Bertil / Fransson Anders S / S Opel Rallye Kadett 1900 LS 9 384
12. 3. A2 600 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601 10 920
13. 2. A2 1 150 Šrámek Miloš / Kafka ……….. CS / CS Škoda 1100 MB 11 485
14. 3. A2 1 150 Dolzer Hans / Dolzer-Doblhofová Elfriede A / A Škoda 1000 MBG 11 727
15. 5. A2 1 600 Těnišev Sergej / Kislych Valentin SU / SU Moskvič 408 11 818
16. 4. A2 1 150 Hohelheimer Horst / Thuma Horst D / D Fiat 850 Coupé 12 278
17. 1. A2 +2 000 Kolentijev A. I. / Jegorov Vadin SU / SU Volga M-21 M 12 961
18. 4. A2 600 JUDr. Jílek Antonín / Ing. Řehák Jaroslav CS / CS Trabant 601 13 168
19. 6. A2 1 600 Kozlov Jurij / Ilin Viktor SU / SU Moskvič 408 13 228
20. 5. A2 1 150 Jílek Karel / Veselý Ladislav CS / CS Škoda 1100 MB 13 332
21. 6. A2 1 150 Syřiště Václav / Kareš Josef CS / CS Škoda 1000 MBG 13 703
22. 7. A2 1 150 Wurz Franz ml. / Zögl Franz A / CS Morris Cooper 14 008
23. 8. A2 1 150 Roller Bohumil / Zubal Josef CS / CS Škoda 1100 MB 14 210
24. 9. A2 1 150 Kovář Jaroslav / Červa Jiří CS / CS Škoda 1100 MB 14 618
25. 7. A2 1 600 Lowreyová Margaret / Watsonová Alice GB / GB Ford Escort Twin Cam 14 684
26. 10. A2 1 150 Mrázek Josef / Ing. Dolek Jan CS / CS Škoda 1100 MB 15 910

<< Ročník 1967          Ročník 1969 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign