Ročník 1967

soutěž mistrovství Evropy a mistrovství Československa Liberec – Liberec

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
1 A1 1 000 Zink Reinhold / Pechánek Ladislav CS / CS Škoda 1000 MB
2 A1 1 000 Kadeřábek Josef / Kloc Josef CS / CS Škoda 1000 MB
3 A1 1 000 Tichava Jiří / Musil Ludvík CS / CS Škoda 1000 MB
5 A1 1 000 Šůcha Václav / Hlávka Lubislav CS / CS Škoda 1000 MB
6 A1 1 000 Paszek Miloslav / Ing. Paszek Vladislav CS / CS Renault R8
7 A1 1 000 Parma Vladimír / Malcher Karel CS / CS Škoda 1000 MB
8 A1 1 000 Bil Břetislav / Soukup Jan CS / CS Škoda 1000 MB
9 A1 1 000 Stejskal Miroslav / Nevrlý Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
10 A1 1 000 Kamarýt Miroslav / Podubecký Miroslav CS / CS Škoda 1000 MB
11 A1 1 000 Ing. Bold Petr / Světnička Martin CS / CS Renault R8
12 A1 1 000 Dolejš Antonín / Studnička Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
13 A1 1 000 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda 1000 MB
15 A1 1 000 Mrázek Josef / Nosál Václav CS / CS Škoda 1000 MB
16 A1 1 000 Jelínek Jaroslav / Roudnický Jan CS / CS Škoda 1000 MB
17 A1 1 000 Gries Günter / Thiel Paul DDR / DDR Wartburg 353
18 A1 1 000 Rüttinger Günter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353
19 A1 1 000 Šrámek Miloš / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda 1000 MB
20 A1 1 000 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1000 MB
21 A1 1 000 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
22 A1 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB
23 A1 1 000 Brož Milan / Kolář Antonín CS / CS Austin Cooper (998?)
24 A1 1 000 Jílek Karel / Stehlík Karel CS / CS Škoda 1000 MB
25 A1 1 000 Syřiště Václav / Kafka Milan CS / CS Škoda 1000 MB
26 A2 600 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601
27 A2 600 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601
28 A2 600 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
29 A2 600 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
30 A2 600 Chlustina Václav / Ing. Řehák Jaroslav CS / CS Trabant 601
31 A2 600 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS Trabant 601
32 A2 600 Egemová Alena / Huclová Helena CS / CS Trabant 601
33 A2 600 JUDr. Jílek Antonín / Czurda Walter CS / CS Trabant 601
34 A2 600 Storbeck Horst / Kallus Hubert DDR / DDR Trabant 601
35 A2 600 Wolf Rudolf / Wolf Gertraude DDR / DDR Trabant 601
36 A2 600 Geidel Karl / Tenzler Armin DDR / DDR Trabant 601
37 A2 600 Lukes Manfred / Zehlike Konrad DDR / DDR Trabant 601
38 A2 600 Sommer Jindřich / Jarošík Miroslav CS / CS Trabant 601
39 A2 600 Sazlies Laios / Hoffmann Károly H / H Trabant 601
41 A2 1 000 Weiner Antoni / Karel Jan PL / PL Steyr-Puch 650 TR II
42 A2 1 000 Gubier Hermann / Bohrn Gerhard A / A Auto-Union DKW F12 S
43 A2 1 000 Rüdiger Kurt / Culmbacher Egon DDR / DDR Wartburg 353
44 A2 1 000 Otto Kurt / Strehlow Wolfgang DDR / DDR Wartburg 353
45 A2 1 000 Palm Torsten / Hertz Arne S / S SAAB 96 Sport
46 A2 1 000 Treybal Zdeněk / Šteffek Petr CS / CS SAAB Monte Carlo 850
47 A2 1 000 Vitásek Karel / Kroupa Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
48 A2 1 000 Horník Vratislav / Vodseďálek Miloš CS / CS Škoda 1000 MB
49 A2 1 000 Springer Joachim / Dr. Brendel Günter D / D NSU 1000 TTS
50 A2 1 000 Žid Milan / Čech Josef CS / CS Škoda 1000 MB
51 A2 1 000 Bobek Václav ml. / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
52 A2 1 000 Kec Zdeněk / Klíma Mojmír CS / CS Škoda 1000 MB
53 A2 1 000 Ing. Rosický Jiří / Valenta Zdenko CS / CS SAAB Monte Carlo 850
54 A2 1 000 Halada Miloslav / Ing. Turek Zdeněk CS / CS Škoda 1000 MB
55 A2 1 000 Holzer Hanuš / Šticha Bohumil CS / CS Škoda 1000 MB
56 A2 1 000 Mičan Václav / Marek Jan CS / CS Škoda 1000 MB
57 A2 1 000 Brož Václav / Hora Jaromír CS / CS Škoda 1000 MB
58 A2 1 000 Břicháč Milan / Mrkvička Ivan CS / CS Škoda 1000 MB
59 A2 1 000 Kovář Jaroslav / Červa Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
60 A2 1 000 Vokurka Karel / Ing. Nejtek Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
61 A1 1 600 Halada Zdeněk / Kepka Jiří CS / CS SAAB Monte Carlo 850
63 A1 1 600 Nytko Andrzej / Jaromin Kazimierz PL / PL FIAT 1300
64 A1 1 600 Zasada Sobieslaw / Dobrzanski Jerzy PL / PL Porsche 912
65 A1 1 600 Pištěk Theodor / Ruboš Oleg CS / CS SAAB V4 Sedan
66 A1 1 600 Lambart Dieter / Vogt Hans D / D Opel Rallye-Kadett S
67 A1 1 600 Jansen Falko / Sedláček Milan D / CS Simca 1500
68 A1 1 600 Beck Hans / Heuser Herbert D / D Opel Rallye-Kadett S
69 A1 1 600 Bartkowiak Otto / Wosczasek Jan PL / PL VW 1200
70 A1 1 600 Dr. Pocvary Karoly / Gaal Pal H / H Opel Kadett-Coupé
71 A2 1 600 Carlssonová Pat / Nyströmová Elizabeth GB / S SAAB V4 Sedan
72 A2 1 600 Carlsson Erik / Aman Torsten S / S SAAB V4 Sedan
73 A2 1 600 Simmonsen Kurt / S / SAAB V4 Sedan
74 A2 1 600 Damberg / Sager Fergus S / S SAAB V4 Sedan
75 A2 1 600 Somr Jiří / Bohuslav J. CS / CS Renault R8 Gordini 1300
76 A2 1 600 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Renault R8 Gordini 1300
77 A2 1 600 McLeod Lyndon Jack / Krauklis Attis GB / GB Austin Cooper S 1275
78 A2 1 600 …viz foto v zatáčce / / SAAB V4 Sedan
80 A1 2 000 Gyula / Rosznyak H / H Opel Rekord 1900
81 A1 2 000 Löffler Werner / Vorndran Gerhard D / D BMW 2000
82 A1 2 000 Rucinski Henryk / Wedrychowski Adam PL / PL Volvo 144 S
83 A1 2 000 Syberg Carl / Pedersen B/orge DK / DK Opel Rekord 1900
84 A1 2 000 Freienstein Werner / Säckel Jürgen D / D BMW 2000
85 A2 1 600 Válek Zdeněk / Chroboková Amálie CS / CS Škoda Octavia TS 1200
87 A2 1 600 Mašek Jan / Šalanský …………….. CS / CS BMW 1500
88 A2 1 600 Schmitthelm Eberhard / Geltermair Walter D / D BMW 1600-2
91 A2 2 500 Čechmánek Zdeněk / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603
92 A2 2 500 Mark Alois / Zátopek Ivan CS / CS Tatra 2-603
93 A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603
94 A2 2 500 Ing. Mičík Ivan / Slováček Bohuslav CS / CS Tatra 2-603
95 A2 2 500 Madsen Poul / H/ojgaard Arne DK / DK Volvo 122 S
96 A2 2 500 Schäfer Peter / Krauss Hans D / D BMW 2000
97 A2 2 500 Wolff Horst / Renken Hans Joachim D / D Opel Commodore Coupé
105 A3 2 000 Krisztigs Deszo / Donko András H / H Ford Taunus 17 M S/P3

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. A2 1 600 Carlsson Erik / Aman Torsten S / S SAAB V4 Sedan 1 818
2. 1. A1 1 600 Zasada Sobieslaw / Dobrzanski Jerzy PL / PL Porsche 912 1 860
3. 1. A2 1 000 Bobek Václav ml. / Ing. Vylít Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB 1 963
4. 2. A2 1 600 Carlssonová Pat / Nyströmová Elizabeth GB / S SAAB V4 Sedan 2 096
5. 1. A1 1 000 Bobek Jaroslav / Hnatevič Leo CS / CS Škoda 1000 MB 2 152
6. 3. A2 1 600 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Renault R8 Gordini 1300 2 463
7. 2. A1 1 600 Lambart Dieter / Vogt Hans D / D Opel Rallye-Kadett S 2 512
8. 2. A2 1 000 Treybal Zdeněk / Šteffek Petr CS / CS SAAB Monte Carlo 850 2 524
9. 1. A2 600 Galle Franz st. / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601 2 573
10. 4. A2 1 600 Schmitthelm Eberhard / Geltermair Walter D / D BMW1600-2 2 758
11. 3. A1 2 000 Rucinski Henryk / Wedrychowski Adam PL / PL Volvo 144 S 2 759
12. 2. A2 600 Ullmann Hans / Lange Werner DDR / DDR Trabant 601 2 816
13. 1. A2 2 500 Čechmánek Zdeněk / Pělucha Jiří CS / CS Tatra 2-603 2 960
14. 5. A2 1 600 Damberg ………… / Sager Fergus S / S SAAB V4 Sedan 3 024
15. 3. A2 1 000 Rüdiger Kurt / Culmbacher Egon DDR / DDR Wartburg 353 3 085
16. 3. A2 600 Landgraf Karl / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601 3 113
17. 4. A2 600 Asmus Eberhard / Piehler Helmut DDR / DDR Trabant 601 3 780
18. 6. A2 1 600 Somr Jiří / Bohuslav J. CS / CS Renault R8 Gordini 1300 3 992
19. 2. A2 2 500 Veřmiřovský Adolf / Hajdušek Stanislav CS / CS Tatra 2-603 4 220
20. 2. A1 1 000 Šrámek Miloš / Ing. Lokvenc Vladimír CS / CS Škoda 1000 MB 4 554
21. 4. A2 1 000 Kovář Jaroslav / Červa Jiří CS / CS Škoda 1000 MB 4 884
22. 5. A2 1 000 Kec Zdeněk / Klíma Mojmír CS / CS Škoda 1000 MB 4 923
23. 3. A1 1 000 Brunclík Oldřich / Gernát Jan CS / CS Škoda 1000 MB 5 127
24. 4. A1 1 000 Beck Hans / Heuser Herbert D / D Opel Rallye-Kadett S 5 455
25. 4. A1 1 000 Syřiště Václav / Kafka Milan CS / CS Škoda 1000 MB 5 712
26. 3. A2 2 500 Wolff Horst / Renken Hans Joachim D / D Opel Commodore Coupé 5 971
27. 5. A1 1 000 Rüttinger Günter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353 6 036
28. 5. A2 600 Chlustina Václav / Ing. Řehák Jaroslav CS / CS Trabant 601 6 319
29. 6. A1 1 000 Dolejš Antonín / Studnička Jiří CS / CS Škoda 1000 MB 6 458
30. 6. A2 600 Janek Dalibor / Nikolajev Konstantin CS / CS Trabant 601 6 687
31. 7. A1 1 000 Mrázek Josef / Nosál Václav CS / CS Škoda 1000 MB 6 789
32. 7. A2 600 JUDr. Jílek Antonín / Czurda Walter CS / CS Trabant 601 6 975
33. 8. A2 2 500 Madsen Poul / H/ojgaard Arne DK / DK Volvo 122 S 7 301
34. 6. A2 1 000 Břicháč Milan / Mrkvička Ivan CS / CS Škoda 1000 MB 7 596
35. 7. A2 1 000 Mičan Václav / Marek Jan CS / CS Škoda 1000 MB 7 723
36. 8. A1 1 000 Šlapáček Václav / Uhřík Antonín CS / CS Škoda 1000 MB 8 894
37. 7. A2 1 600 Válek Zdeněk / Chroboková Amálie CS / CS Škoda Octavia TS 1200 9 219
38. 9. A1 1 000 Kamarýt Miroslav / Podubecký Miroslav CS / CS Škoda 1000 MB 10 279
39. 10. A1 1 000 Jelínek Jaroslav / Roudnický Jan CS / CS Škoda 1000 MB 10 528
40. 8. A2 600 Wolf Rudolf / Wolf Gertraude DDR / DDR Trabant 601 11 797
41. 8. A2 1 000 Brož Václav / Hora Jaromír CS / CS Škoda 1000 MB 12 459
42. 9. A2 600 Geidel Karl / Tenzler Armin DDR / DDR Trabant 601 13 488
43. 11. A1 1 000 Ing. Bold Petr / Světnička Martin CS / CS Renault R8 13 579

<< Ročník 1966          Ročník 1968 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign