Ročník 1972

soutěž mistrovství Evropy jezdců a mistrovství Československa Klatovy – Klatovy

Přihlášené posádky

St. č.Skupina a třídaJezdec / SpolujezdecStátAutomobil
10 A1 1 000 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353
11 A1 1 000 Urban Berndt / Malsch Berndt DDR / DDR Wartburg 353
12 A1 1 000 Švancara Antonín / Ošťádal Zdeněk CS / CS Wartburg 353
13 A1 1 000 Veselý Ladislav / Trnka Jan CS / CS FIAT 850 Sport Coupé
14 A1 1 000 Matlovič Celestin / Podolay Pavol CS / CS Škoda 1000 MB
118 A1 1 000 Johánek Karel / Filip Václav CS / CS Škoda 100 L
15 A1 1 150 Pasch Vilém / Jupová Zuzana CS / CS Renault R8 S
16 A1 1 150 Mach Jan / Ing. Žižková Milena CS / CS Renault R8 S
17 A1 1 150 Kloc Josef / Schneider Václav CS / CS Renault R8 S
18 A1 1 150 Rybárik Jaroslav / Jílek Miloš CS / CS Renault R8 S
19 A1 1 150 Vančura Jiří / Pěknic Jan CS / CS Škoda 1100 MB
20 A1 1 150 Vaníček Oldřich / Kijenský Jiří CS / CS Renault R8 S
21 A1 1 150 Beneš Pavel / Ginsl Jaroslav CS / CS Škoda 110 L
22 A1 1 150 Udlínek František / Faltus Pavel CS / CS Škoda 110 R Coupé
79 A1 1 150 Nešpor Zdeněk / Klimovič Jan CS / CS Škoda 110 R Coupé
117 A1 1 150 Šlapáček Václav / Picek Václav CS / CS Škoda 100 L
24 A1 1 300 Rejmon Jan / Rejmon Pavel CS / CS Renault R8 Gordini 1300
124 A1 1 300 Dr. Bladerer Ernst / Gaterbrünn Müller A / A NSU TT 1200
25 A1 1 600 Schäfer Herman / Markus Gold D / D Opel Ascona 1600
26 A1 1 600 Meissner Dieter / Sklenář Karel D / CS BMW 1600 Ti
27 A1 1 600 Svoboda Ladislav / Hrodek Bohumil CS / CS SAAB V4 Sedan
28 A1 1 600 Löw Volker / Pitz Willi-Peter D / D Opel Ascona 1600
114 A1 1 600 Klemenz Otto-Karl / D / Opel Ascona 1600
29 A1 2 000 Mayer Hartmut / Aulbert Udo D / D ALFA ROMEO 2000 GT Veloce
30 A1 2 000 Hellberg Clarence / Sjöborg Anders S / S Opel Ascona 1900
31 A1 2 000 Larsson Kurt / Jonsson Nils-Olof S / S Opel Rallye Kadett LS 1900
32 A1 2 000 Börjesson Roben / Sternerová Marianne S / S Opel Ascona 1900
33 A1 2 000 Leonard Guy / Caro Jean B / B BMW 2002 Ti
34 A1 2 000 Gottlieb Gerhard / Wittig Egon D / D BMW 2002 Ti
35 A1 2 000 Kunze Volker / Prottung Detlef D / D BMW 2002 Ti
36 A1 2 000 Oxhoj Esben / Oxhojová Inge DK / DK BMW 2002 Ti
111 A1 2 000 Memmel Erhard / Neubauer Michael D / D Opel Kadett Sprint 1900
9 A1 2 000 Mallet Francois / Moreau Jean-Paul F / F Citroën-Maserati SM/SB
120 A1 2 000 Pettersson Tommy / Baudou Lennard S / S BMW 2002 Ti
121 A1 2 000 Asterhag Leif / Billstam Claes S / S BMW 2002 Ti
37 A1 +2 000 Böck Heinz / Eberl Helmut A / A Mazda Capella RX 2
38 A2 850 Piehler Helmut / Sachse Lothar DDR / DDR Trabant 601
39 A2 850 Ullmann Hans / Riedel Klaus DDR / DDR Trabant 601
40 A2 850 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601
41 A2 850 Asmus Eberhard / Meischner Christian DDR / DDR Trabant 601
42 A2 850 Trojan Karel / Gottfried Oldřich CS / CS Trabant 601
43 A2 850 Malina Jan / Ing. Spálenka Vladimír CS / CS Trabant 601
44 A2 850 Tomeš Stanislav / Kotolán František CS / CS Trabant 601
45 A2 850 Kovář Josef / Šoltys Vítězslav CS / CS Trabant 601
46 A2 1 000 Samec Jiří / Kalcovský Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
47 A2 1 000 Pazdera Bohumil / Slepica Karel CS / CS Škoda 100 L
48 A2 1 000 Horváth Arpád / Ing. Schätzel Mikuláš CS / CS Škoda 100 L
49 A2 1 000 Niebergal Horst / Würfel Harald DDR / DDR Wartburg 353
3 A2 1 000 Hommel Peter / Bork Günter DDR / DDR Wartburg 353
50 A2 1 000 Šenkýř Jan / Pařízek Bruno CS / CS Škoda 100 L
51 A2 1 000 Votoupal František / Dačev Ivan CS / CS Škoda 1000 MB
52 A2 1 000 Černohorský Petr / Týce Miloš CS / CS Škoda 1000 MB
53 A2 1 000 Konečný Josef / Zajíček Josef CS / CS Škoda 100 L
54 A2 1 000 Ing. Nedbálek Rostislav / Ing. Bělohoubek Bohumil CS / CS Škoda 100 L
55 A2 1 000 Zink Reinhold / Košťálek Jan CS / CS Škoda 1000 MB
56 A2 1 000 Plička Karel / Hodboď Vladimír CS / CS Škoda 100 L
57 A2 1 000 Diblík Jan / Roubic Karel CS / CS Škoda 100 L
58 A2 1 000 Čížek Michael / Pletka Karel CS / CS Škoda 100 L
59 A2 1 000 Formánek Josef / Kaftan Jiří CS / CS Škoda 100 L
60 A2 1 000 Berger Antonín / Kryl Pavel CS / CS Škoda 1000 MB
61 A2 1 000 Čemus Jan / Tláskal Jiří CS / CS Renault R8
62 A2 1 000 Benedikt Josef / Jánský Jiří CS / CS Škoda 1000 MB
63 A2 1 000 Vodseďálek Miloš / Landecký Ota CS / CS Škoda 100 L
23 A2 1 000 Šimek Karel / Ing. Slavík Josef CS / CS Škoda 100 L
116 A2 1 000 Fuk Jiří / Kasal Jaroslav CS / CS Škoda 1000 MB
64 A2 1 150 Jakeš Milan / Tregr Václav CS / CS Škoda 110 L Rallye
65 A2 1 150 Raus Josef / Valenta Jan CS / CS Škoda 110 L Rallye
66 A2 1 150 Ing. Bold Petr / Ing. Minářík Stanislav CS / CS Škoda 110 R Coupé
67 A2 1 150 JUDr. Jílek Antonín / Krejza Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
68 A2 1 150 Rais Miloslav / Kožíšek Zbyněk CS / CS Škoda 110 L Rallye
69 A2 1 150 Šlégl Bedřich / Kadeřábek Josef CS / CS Škoda 110 LRallye
70 A2 1 150 Schovánek Václav / Schovánek Pavel CS / CS Škoda 110 L Rallye
71 A2 1 150 Kolín Jan / Militký Josef CS / CS Škoda 110 L Rallye
72 A2 1 150 Chlustina Václav / Ing. Bojas Karel CS / CS Škoda 110 L Rallye
73 A2 1 150 Trčala Pavel / Janeček Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
74 A2 1 150 Válek Zdeněk / Válková Amálie CS / CS Škoda 110 L Rallye
75 A2 1 150 Gerlich Milan / Procházka Antonín CS / CS Škoda 110 L Rallye
76 A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé
77 A2 1 150 Panožka Josef / Veselý Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
78 A2 1 150 Císař Antonín / Šefl Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
80 A2 1 150 Zubal Josef / Myslík Vladimír CS / CS Škoda 110 L Rallye
81 A2 1 150 Blahna Václav / Balík Ivan CS / CS Škoda 110 L Rallye
82 A2 1 150 Kročil Milan / Šustr Jaroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
83 A2 1 150 Ing. Janoušek Jiří / Stehlík Karel CS / CS Škoda 110 L Rallye
84 A2 1 150 Šůcha Václav / Kudra Jaroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
85 A2 1 150 Kunc Miloslav / Koubský Stanislav CS / CS Škoda 110 Rallye
86 A2 1 150 Trávníček Jiří / Salčák Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye
87 A2 1 150 Brotánek Miroslav / Kudláček Jaroslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
88 A2 1 150 Ing. Barčák Andrej / Mařík Ladislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
89 A2 1 150 Pavlík Leo / Ruda Stanislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
90 A2 1 150 Brunclík Oldřich / Kafka Miloslav CS / CS Škoda 110 L Rallye
91 A2 1 150 Kapras Karel / Hršel Ladislav CS / CS Škoda 110 L Rallye
112 A2 1 150 Liehr Horst / Scheffel Günter D / D Opel Kadett
113 A2 1 150 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Škoda 110 L Rallye
127 A2 1 150 Ing. Rosický Jiří / Cvrkal Petr CS / CS Škoda 110 L Rallye
119 A2 1 150 Polívka Zdeněk / Kovaj J. CS / CS Škoda 110 L Rallye
128 A2 1 150 Moučka / Měřínský Otto CS / CS Škoda 110 Rallye
92 A2 1 300 Dolejš Antonín / Studnička Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye
93 A2 1 300 JUDr. Kamarýt Miroslav / Burda Josef CS / CS Škoda 120 S Rallye
5 A2 1 300 Žid Milan / Soukup Jan CS / CS Škoda 120 S Rallye
108 A2 1 300 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye
109 A2 1 300 Jelínek Jaroslav / Kvaizar Svatopluk CS / CS Škoda 120 S Rallye
94 A2 1 600 Ponec Zdeněk / Ing. Turek Zdeněk CS / CS Renault R12 Gordini
95 A2 1 600 Landsberg Jiří / Wangrat Marian PL / PL Polski Fiat 125 P – 1500
96 A2 1 600 Sramowski M. / Rogalski K. PL / PL Polski Fiat 125 P – 1500
2 A2 1 600 Barbasio S. / Sodano Piero I / I Lancia Fulvia Coupé Rallye 1,6 HF
115 A2 1 600 Jaktlund Björn / Carlsson Lars-Erik S / S VW 1600 TL
129 A2 1 600 Jansen Falko / Sedláček Milan (Praha) D / CS Ford Capri GT
97 A2 2 000 Nilsson Gösta / Skullman Jan-Olov S / S Volvo 122 S
98 A2 2 000 Riemer Eberhard / Cihlář Miroslav D / CS BMW 2002 Ti
99 A2 2 000 Dostál Jiří / Musil Jiří CS / CS Porsche 911
100 A2 2 000 Smorawinski Adam / Zembrzuski Andrzej PL / PL BMW 2002 Ti
101 A2 2 000 Halada Zdeněk / Kozák Karel CS / CS BMW 2002 Ti Alpina
110 A2 2 000 Treybal Zdeněk / Sekáč Ladislav CS / CS SAAB V4 Sedan
6 A2 2 000 Warmbold Achim / D / BMW 2002 Ti Alpina
102 A2 +2 000 Britth Hasse G. / Reppling Hans S / S Ford Capri V4
103 A3 1 600 Höber Alfred / Botschen Berndt D / D Alpine-Renault A 110 – 1600 S
8 A3 1 600 Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Alpine-Renault A 110 – 1600 S
104 A4 +1 600 Svensson Sven-Erik / Sylvan Hans-Erik S / S Porsche 911 S
105 A4 +1 600 Deller M. / Zepfel Karl-Heinz D / D Porsche 911 S
1 A4 +1 600 Zasada Sobieslaw / Zyszkowski Ryszard PL / PL Porsche 911 S
130 A4 +1 600 Bien Marian / Kolaczkowski Zbigniew PL / PL Porsche 911 T
106 B5 neom. Ing. Šedivý Jiří / Schovánková Alena CS / CS Škoda 110 R Coupé
4 B5 neom. Trombotto Luciano / Maurizio Enrico I / I FIAT 124 Spider
107 B5 neom. Verini Maurizio / Scabini Bruno I / I FIAT 124 Spider

Vážení čtenáři! Pokud znáte jména, která chybějí, popřípadě jsou některá jména nepřesně napsaná, napište nám to na adresu info@rallye-vltava.cz. Rádi vše napravíme a předem děkujeme!

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

Výsledky

Poř. celk.Pořadí ve tříděJezdec / SpolujezdecStátAutomobilBody
1. 1. B5 neom Hubáček Vladimír / Ing. Rieger Vojtěch CS / CS Alpine-Renault A 110 –1600 S xxxxxxxxxxxxxx
2. 1. A2 1 150 Srnský Josef / Ing. Syrovátko Jiří CS / CS Škoda 110 R Coupé xxxxxxxx
3. 1. A2 2 000 Halada Zdeněk / Kozák Karel CS / CS BMW 2002 Ti Alpina  
4. 1. A1 2 000 Börjesson Roben / Sternerová Marianne S / S Opel Ascona 1900  
5. 1. A2 1 300 Horsák Oldřich / Ing. Motal Jiří CS / CS Škoda 120 S Rallye  
6. 1. A1 1 600 Löw Volker / Pitz Willi-Peter D / D Opel Ascona 1600  
7. 1. A2 1 000 Šimek Karel / Ing. Slavík Josef CS / CS Škoda 100 L  
8. 2. A2 1 000 Vodseďálek Miloš / Landecký Oto CS / CS Škoda 100 L  
9. 1. A2 1 600 Jansen Falko / Sedláček Milan (Praha) D / CS Ford Capri V4  
10. 2. A2 1 150 Blahna Václav / Balík Ivan CS / CS Škoda 110 L Rallye  
11. 1. A2+2 000 Mallet Francois / Moreau Jean-Paul F / F Citroën-Maserati SM/SB  
12. 3. A2 1 150 Kec Zdeněk / Steuer Bedřich CS / CS Škoda 110 L Rallye  
13. 1. A1 1 150 Mach Jan / Ing. Žižková Milena CS / CS Renault R8 S  
14. 1. A2 850 Galle Franz / Müller Jochen DDR / DDR Trabant 601  
15. 2. B5 neom Ing. Šedivý Jiří / Schovánková Alena CS / CS Škoda 110 R Coupé  
16. 4. A2 1 150 Pavlík Leo / Ruda Stanislav CS / CS Škoda 110 L Rallye  
17. 2. A2 850 Trojan Karel / Gottfried Oldřich CS / CS Trabant 601  
18. 1. A1 1 000 Culmbacher Egon / Ernst Werner DDR / DDR Wartburg 353  
19. 3. B5 neom Ing. Bold Petr / Ing. Minářík Stanislav CS / CS Škoda 110 R Coupé  
20. 3. A2 850 Ullmann Hans / Riedel Klaus DDR / DDR Trabant 601  
21. 2. A1 1 150 Vančura Jiří / Pěknic Jan CS / CS Škoda 1100 MB  
22. 3. A2 1 000 Černohorský Petr / Týce Miloš CS / CS Škoda 1000 MB  
23. 4. A2 850 Asmus Eberhard / Meischner Christian DDR / DDR Trabant 601  
24. 5. A2 1 150 Gerlich Milan / Procházka Antonín CS / CS Škoda 110 L Rallye  
25. 6. A2 1 150 Trčala Pavel / Janeček Jiří CS / CS Škoda 110 L Rallye  
26. 7. A2 1 150 Zubal Josef / Myslík Vladimír CS / CS Škoda 110 L Rallye  
27. 8. A2 1 150 Liehr Horst / Scheffel Günter D / D Opel Kadett  
28. 3. A1 1 150 Šlapáček Václav / Picek Václav CS / CS Škoda 110 L  

<< Ročník 1971          Ročník 1973 >>

Rallye Vltava
© 2018 Rallye Vltava - Since 1960
Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign